Google překladač: English Deutsch

I jako malá a střední společnost můžete úspěšně rozšířit své obchodní činnosti na zahraničním trhu a využít je pro další růst. K tomu potřebujete někoho, kdo Vám pomůže navázat první obchodní kontakty. Prostřednictvím aktivit RHK Brno v rámci sítě Enterprise Europe Network Vám na základě profilu a kooperačních požadavků Vaší firmy nabízíme na podzim 2015 možnost absolvovat předem připravená jednání během dvou zajímavých akcí v Turecku a Švédsku.

rhkk

Můžete se setkat s řadou potenciálních obchodních partnerů v co nejkratším čase, poznat případné dodavatele a obchodníky pro Vaše výrobky, prezentovat a propagovat Vaši firmu, získat zkušenosti a názor místních expertů.

Turecko
Je dynamicky se rozvíjející perspektivní země, kde rychle roste poptávka po kvalitním a technicky sofistikovaném zboží. V termínu 15.–16. října 2015 možnost jednání s místními firmami v rámci kooperační akce „Match4Industry", která se uskuteční v průmyslovém parku TOSB v tureckém Kocaeli. Budete mít příležitost prezentovat Vaše služby a řešení vedoucím společnostem, získat kvalifikované kontakty, diskutovat a porovnat nejnovější vývoj v průmyslu, rozšířit Vaše aktivity a síť, vytvořit silné vazby s mezinárodními firmami či zasáhnout přes Turecko třetí trhy. Hlavními obory akce jsou dodávky pro automobilový průmysl, kovo a strojírenství, plasty a guma, pneumatiky, chemický průmysl (barvy a laky, nátěry, přípravky péče pro automobilový průmysl), elektronika, informační a komunikační technologie

Švédsko
Je průmyslovým státem, ve kterém se prosazuje trend zadávání výroby do zahraničí s cílem dosažení lepších podmínek, než mohou poskytnout zdejší subdodavatelé. Sjednejte si naším prostřednictvím 10.–11. listopadu 2015 schůzky v rámci švédského veletrhu ELMIA Subcontractor, který je zaměřen na strojírenství a automobilový průmysl. Výrobci zde hledají nové zákazníky a spolupracující partnery, produktoví developeři partnery pro diskuzi o nových technologiích a inovativních řešeních a kupující poptávají kvalifikované evropské dodavatele a další kooperační partnery. Hlavní obory: výrobní metody, produkty a komponenty, materiál, suroviny a polotovary, design & development, nástroje a příslušenství na zakázku.

V případě Vašeho zájmu o účast nebo dalších dotazů nás prosím kontaktujte:
Mgr. Oto Hrdlička
tel.: 532 194 918
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript