Google překladač: English Deutsch

HORIZON Hero 01Společnost Lenovo oznámila na veletrhu CES 2013 uvedení IdeaCentre Horizon, prvního dotykového počítače spadajícího do kategorie All-in-One řešení. Jedná se o první mezilidský počítač, na kterém může pracovat více uživatelů najednou. Tento počítač funguje jako velký tablet a uživatelé ho mohou v horizontální poloze využít třeba pro hraní her. Reaguje totiž v jednu chvíli na dotek až deseti prstů. IdeaCentre Horizon lze však postavit i klasicky a používat běžným způsobem pro osobní práci nebo sdílení multimédií. Na letošní výstavě CES získal tento unikátní produkt ocenění jako nejlepší produkt v kategorii PC a tablety.


IdeaCentre Horizon podporuje interaktivní herní příslušenství a je navržen pro dotykem ovládané hry pro několik hráčů. Horizon využívá dotykové funkce Windows 8, aby uvedl do života hry od předních herních vydatelů Electronic Arts a Ubisoft takovým způsobem, jaký hráči nikdy předtím neviděli. Horizon se také může snadno přeměnit na 27palcový vysoce výkonný počítač schopný zvládnout jakýkoli úkol, který uživatelé potřebují zpracovat.
Na veletrhu Consumer Electronics Show (CES) společnost Lenovo prezentovala i 39palcový širokoúhlý počítač s kódovým označením „Gamma". I když se stále jedná o první koncept, Gamma ilustruje výjimečné víceuživatelské možnosti zábavy, jaké může takto velký displej poskytnout, a svědčí o budoucím směřování společnosti Lenovo v oblasti práce na počítačích nové generace.


„Viděli jsme posun technologií napříč počítačovými zařízeními, od stolních počítačů až po notebooky, tablety a smartphony. Lidé mají k dispozici větší výpočetní výkon než kdykoliv předtím. Přesto je zde stále prostor pro technologie, jako je Horizon, který výrazně mění možnosti počítačů. Z osobního počítače se totiž stává zařízení, které spojuje lidi dohromady, neboť jej může sdílet více uživatelů najednou," řekl Peter Hortensius, prezident divize Product Group společnosti Lenovo. „Nyní si lidé mohou společně vychutnat různé fotografie, hudbu a videa na jediné obrazovce nebo hrát hry s naším speciálním příslušenstvím. Horizon odráží náš závazek přinášet inovativní produkty, které definují PC Plus éru."


Horizon-with-small-tableMalý stůl i velký tablet pro domácnosti
IdeaCentre Horizon se svou gigantickou obrazovkou, dynamickou grafikou a 10dotykovým ovládáním umožňuje maximálně využívat systém Windows 8 a je ideální pro hry pro více hráčů. Přichází se speciální sadou příslušenství, včetně e-kostky nebo čtyř joysticků, aby nabídnul zcela nový digitální herní zážitek spojující herní příslušenství s akcí na obrazovce. Pro hráče je to akce částečně fyzická, částečně digitální. IdeaCentre Horizon obsahuje Lenovo App Shop, speciální obchod s aplikacemi podporovaný Intel AppUp, který nabízí uživatelům přístup k více než 5000 víceuživatelským zábavním aplikacím. Horizon také přichází s exkluzivním přístupem nebo balíčkem předem nahraných her a vzdělávacích aplikací od špičkových výrobců včetně Electronic Arts, FableVision, Open Labs, Ubisoft, FilmOn TV a stovkami špičkových her a aplikací z BlueStacks, takže hráči všech věkových kategorií mohou:


• Stát se realitním magnátem v moderní verzi klasické hry MONOPOLY
• Manévrovat joystickem Lenovo jedinečně přizpůsobeným pro FishingJoy a Raiding Company
• Objevit, stáhnout a spustit si populární aplikace pro telefony a tablety na Horizon pomocí aplikace BlueStacks
• Vyzvat přátele a rodinu na závod v Draw Race 2 HD
• Soutěžit v upoutání pozornosti a být korunován na Krále Opery
• Vytvořit hudbu a písně, jako to dělají umělci ocenění Grammy se Stagelight
• Přistupovat k více než 120 streamingovým televizním kanálům na FilmOn TV
• Vychutnat si kreslení a barvení v programu Malování, aplikaci Color Corner nebo hrát soutěžní zápasy v Lenovo Best Guess


S inteligentním systémem nastavení polohy mohou uživatelé Horizon snadno položit naplocho a tak automaticky aktivovat víceuživatelské a vícedotykové rozhraní (UI) Lenovo Aura. Toto jednoduché rozhraní umožňuje rodinám hrát, učit se nebo si společně užívat multimediální obsah na jedné obrazovce. Aura také představuje skvělý způsob, jak spouštět předinstalované hry a vzdělávací aplikace, nebo jak stáhnout nové aplikace z on-line App Store.
Horizon se perfektně profiluje jako rodinný All-in-One počítač pro práci i zábavu. Jeho velký podsvícený displej lze sledovat prakticky z jakéhokoli úhlu a díky jeho NVIDIA GeForce grafice vypadá digitální obsah úžasně. O kvalitní reprodukci zvuku se postará Dolby Home Theatre® v4 audio. Horizon je poháněn procesory Intel® Core™ i7.
Volitelně nabízí Horizon pohyblivý a prostorově úsporný stojan Horizon Multimode Table. Tento nastavitelný stojan umožňuje uživatelům měnit úhel a výšku umístění počítače, od zcela vodorovné polohy až ke svislé.


IdeaCentre Horizon bude celosvětově k dispozici v průběhu léta.

Teximp

Kalendář akcí

<<  Červenec 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..