Google překladač: English Deutsch

Náročnou ukázku pětiosého dynamického frézování budou společně ukazovat návštěvníkům Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně společnosti SolidCAM a Maschinenfabrik Berthold Hermle AG. Na společném stánku obsazeném výkonným frézovacím centrem Hermle C 42 U dynamic se bude obrábět špičkový komponent automobilového průmyslu – brzdový třmen určený pro závodní vozy okruhových sérií.

solidcam-1

Autorem dílu je firma Alcon Components Ltd. z Tamworthu, UK. Alcon používá SolidCAM od roku 2005 a komponenty obrábí na zakázku, většinou z plného materiálu na strojích Hermle.

Důraz na přesnost a kvalitu zpracování

Zákazníci Alconu mají na své dodavatele vysoké požadavky. Požadují nejen nejvyšší přesnost a kvalitu zpracování, ale také výrobní flexibilitu a rychlé reakce na změny požadavků. Už několik let používá Alcon pro design 3D systém SolidWorks a projektové oddělení je vybaveno šesti licencemi. SolidCAM je používán jako plně integrované CAM řešení provázané dokonale na vývojovou konstrukci s možností flexibilních změn během vývojového a výrobního procesu. Špičkové pětiosé funkce umožňují obrábět složité komponenty s maximální produktivitou.

solidcam-2Ukázka obrábění pro účastníky MSV v Brně

Jeden z velmi pozoruhodných brzdových třmenů použitých na závodních vozech byl formou Alcon uvolněn pro prezentace výkonu SolidCAMu a strojů Hermle na letošním MSV 2011 v Brně.

Každý den na v hale P stánku 060 můžete vidět od začátku kompletní obrobení dílu a informovat se o nabízených produktech firem SolidCAM a Hermle AG.

 

Kalendář akcí

<<  Únor 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..