Google překladač: English Deutsch

CAT S52 3Společnost Cat® Phones dnes oznamuje uvedení modelu Cat S52 na trh. Jedná se o skutečně odolný telefon, který je navíc mimořádně tenký a elegantní. Model Cat S52 se vymyká očekáváním zákazníků ohledně vzhledu odolného telefonu, protože spojuje odolnost na armádní úrovni s provedením vhodným do každé kapsy. Jeho design je totiž tenčí oproti běžnému chytrému telefonu uloženému často v objemném pouzdře, které nabízí pouze omezené možnosti ochrany.

Odolnost modelu S52 s tloušťkou pouhých 9,69 mm a hmotností jen 210 g je podpořena prostřednictvím rámečku z vysoce kvalitního hliníku s tenkou, ale odolnou protiskluzovou pogumovanou zadní stranou z TPU. Tento model se tak vyznačuje klasickým elegantním vzhledem a umožňuje pohodlné používání, ať už vás vaše kroky během dne zavedou kamkoli. Přední strana tohoto modelu je chráněna sklem Corning® Gorilla® Glass 6 odolným proti poškrábání a popraskání, jež je mírně zapuštěno pod okolní ochranné výstupky. Kovová tlačítka a vodotěsné konektory pak dotvářejí celkový design.

I přes svůj elegantní design je nejnovější telefon Cat stejně odolný jako všechny ostatní modely. Telefony Cat stanovují standardy v oblasti odolnosti a model Cat S52 není žádnou výjimkou. Je vyroben tak, aby vydržel, což bylo potvrzeno úspěšným absolvováním naší extrémně náročné zkoušky odolnosti proti pádu na ocelový povrch, 30krát z výšky 1,5 metru, včetně pádů na každou stranu a roh. Zásluhou stupně krytí IP68 nabízí odolnost vůči nečistotám a prachu a lze jej plně ponořit do vody. Rovněž splňuje armádní specifikace podle amerického vojenského standardu MIL STD 810G. Tento model byl podroben celé řadě testů odolnosti podle armádních specifikací, včetně teplotních šoků, extrémně vysokých a nízkých teplot nebo testů odolnosti vůči vibracím, pádům či slané mlze, takže si můžete být jistí, že s mobilním telefonem Cat S52 se nehody nestávají.

Hlavní fotoaparát se pyšní rychlým a přesným ostřením díky snímači Sony s technologií Dual Pixel, který spolu s širokou clonou f/1,8 a velkými 1,4µm pixely poskytuje skvělý výkon i při slabém osvětlení. Ve spojení s pokročilým softwarem pro zpracování několika snímků současně jsou výsledkem špičkové fotografie, které u odolného telefonu nebývají příliš obvyklé.

„Statistiky ukazují, že každý třetí Evropan si v posledních třech letech vážně poškodil svůj telefon každodenními pády a nehodami – to představuje velké množství poničených telefonů. Nejen že je to pro zákazníky značně nepříjemné, ale oprava nebo výměna telefonů může být navíc velmi nákladná. S modelem Cat S52 jsme vytvořili chytrý telefon, který se snadno vypořádá s veškerými nástrahami všedního dne. Jedná se o skutečně odolný telefon značky Cat, jenž však svým designem připomíná běžný telefon, který nabízí skvělý vzhled i příjemný pocit. Elegantní a odolný – s tímto modelem budete mít o jednu starost méně," uvedl Peter Cunningham, viceprezident pro produktové portfolio ve skupině Bullitt Group.

Doporučená maloobchodní cena modelu Cat S52 je 499 € / 449 £ a bude k dostání od 12. listopadu 2019 na webu www.catphones.com a u hlavních evropských operátorů a prodejců.

CAT S52 12

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Květen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce