Inzerce
Google překladač: English Deutsch

tesa1TESA produkty byly vždy vyhlášeny svou vysokou kvalitou, přesností a výdrží. Přístroje vertikálního měření řady MICRO-HITE mají svoje stále místo na trhu a splňují požadavky nejvyšší kvality měření. Nyní TESA přichází s novinkou, která může být dalším důvodem pro nákup produktů z řady MICRO-HITE: 4letá záruka v ceně (bez extra poplatků).

Nový MICRO-HITE vyvinutý pro práci jak v dílnách, tak laboratořích vyplňuje mezeru mezi tradičními nástroji a sofistikovanými měřícími přístroji.
Několik patentů je důkazem, že tyto produkty jsou vybaveny špičkovou technologií.
Mnoho nových prvků včetně tzv. technologie QUICKCENTER (led zelený/oranžový/červený) umožňuje významně omezit čas vynaložený na provedení kontrolních operací.


Motorizovaná verze je vybavená technologií FEEL&MOVE, inteligentním posouvacím ručním kolečkem, které kombinuje rychlé umístění sondy s plynulým výkonem měření.
Vysoce zdokonalený hybridní panel (dotyková obrazovka a podsvícená klávesnice) garantuje rychlé a jednoduché zacházení a ergonomické, intuitivní použití, které umožní získání nejrychlejších výsledků od měření po automatický report ve formátu pdf.

www.tesatechnology.com | Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript | +41 021 633 16 00 | Facebook | LinkedIn

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
2430

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..