Google překladač: English Deutsch
Inzerce

Endress Gammapilot 02Radiometrie je díky 70 000 vyřešeným aplikacím a téměř 60letým zkušenostem důležitá v portfoliu Endress+Hauser. Gama detektory se používají hlavně v aplikacích, kde jiné principy měření dosahují svých limitů. Pokud jde o bezpečnost, kompaktnost, uživatelskou přívětivost, nová generace předčí předchozí radiometrické přístroje a nabízí neocenitelné výhody pro zákazníka.

V šedesátých letech minulého století Georg H. Endress požádal své vývojáře, aby vytvořili celokovový senzor, který spolehlivě měří na všech místech. Častější dotazy zákazníků na vysokoteplotní a vysokotlaké detektory dokazovaly, že kapacitní sondy nemohou pokrýt všechny sondy v oblasti měření hladiny. Toto byla zrozena radiometrie. Ve velmi krátké době se tento alternativní princip měření vyvinul v dokonalý doplněk ke stávajícímu sortimentu. Mezitím se toho hodně odehrálo od uvedení Geiger-Müllerova počítače a prvního tyčového scintilátoru před padesáti lety.

Endress Gammapilot 01Oblasti použití
Gammapilot se používá v procesních nádobách, jako jsou reaktory, autoklávy, separátory a cyklony a měří jak kapaliny, tak pevné látky. Kromě detekce úrovně a úrovně bodů je taky vhodné pro měření hustoty a rozhraní. Funguje tam, kde nemohou být jiné principy měření aplikovány kvůli korozi, otěru, viskozitě nebo toxicitě. Nový Gammapilot FMG50 je zvláště vhodný pro primární a kovové aplikace stejně tak pro ropný a plynárenský průmysl, ale lze ho také nalézt v oblasti chemických látek.

Inovativní dvouvodičová technologie
The Gammapilot FMG50 používá jedinečný vysokonapěťový generátor a vyžaduje jen zlomek energie, kterou potřeboval jeho předchůdce k dosažení stejného výkonu měření. To přináší revoluci v radiometrickém měření a nabízí cenné výhody proti konvenčním čtyřvodičovým a dvouvodičovým zařízením. Protože další instalace a zapojení již nejsou zapotřebí, během celého životního cyklu měřícího zařízení je dosaženo značných úspor nákladů.

Přehled výhod nového Gammapilot FMG50
• Univerzální princip měření pro použití v extrémních aplikacích
• Úspora ve strojírenství a instalaci díky inovativní dvouvodičové technologii
• Konstrukční návrh zohledňující bezpečnost: navrženo podle IEC 61508 pro použití v aplikacích SIL2 a SIL3 a pro všechny měřící úlohy
• Inovativní senzorová technologie pro použití bez dalšího chlazení zajišťuje úspory v instalaci a provozu
• Bezdrátové technologie Bluetooth® pro snadné ovládání i na těžko přístupných místech
• Intuitivní uživatelské rozhraní se službou Wizard

Celá tisková zpráva v angličtině ZDE.

Endress Gammapilot 03 650

 

Kalendář akcí

<<  Září 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..