Google překladač: English Deutsch

Společnost SMA uvádí na trh zcela nový vysoce efektivní třífázový střídač Sunny Tripower, s rozsahem výkonu od 5 do 9 kW. Řada Sunny Tripower 5000 – 9000TL přináší špičkové technologie a maximální energetické výnosy pro rezidenční FV systémy. Prodej v České republice a na Slovensku se zahajuje již na podzim tohoto roku. „Víme, že na českém a slovenském trhu je tento typ třífázového střídače pro menší střešní fotovoltaické elektrárny zapotřebí. Jsme rádi, že společnost SMA jej nyní může svým zákazníkům nabídnout,“ vysvětluje David Řeháček, výkonný ředitel a jednatel společnosti SMA Central & Eastern Europe.

SMA

Nový „malý“ střídač Sunny Tripower je vybaven funkcemi pro řízení bezpečnosti a stability rozvodné sítě a pro dodávku jalového výkonu. Vedle komunikace prostřednictvím externí Bluetooth antény je do standardního vybavení střídače Sunny Tripower zahrnuta také nová funkce SMA Webconnect, jež umožňuje přímé připojení střídače k portálu Sunny Portal –poprvé zcela bez nutnosti dataloggeru. „U funkce Webconnect bych se rád na chvíli zastavil,“ upozorňuje na novinku David Řeháček. „Webconnect znamená vlastně přímou výměnu dat mezi střídačem a portálem Sunny Portal. Webconnect zajišťuje přenos dat ze střídače přímo na Sunny Portal jednoduše prostřednictvím připojení k internetu a DSL routeru. Je to optimální a ekonomické řešení pro monitoring malých FV systémů s maximálně čtyřmi střídači,“ uzavírá David Řeháček.

 

SMA Sunny Tripower 5000TL/6000TL/7000TL/8000TL/9000TL:

· Maximální účinnost 98,1 %

· Řízení zastínění OptiTrac Global Peak

· Aktivní řízení teploty OptiCool

· Integrované funkce pro řízení bezpečnosti a stability rozvodné sítě

· Dodávka jalového výkonu

· Přesný návrh FV systému díky koncepci Optiflex

· Komunikace s portálem Sunny Portal prostřednictvím funkce SMA Webconnect

· Bluetooth komunikace

· DC konektorový systém SUNCLIX

· Integrovaný DC odpínač zátěže ESS

 

SMA Central & Eastern Europe s.r.o. je dceřinou společností německé SMA Solar Technology AG. Na český a slovenský trh vstoupila v roce 2009 pod názvem SMA Czech Republic s.r.o., v roce 2011 se přejmenovala na SMA Central & Eastern Europe a zastřešuje nyní také bulharský, rumunský, maďarský a polský trh. Kromě obchodního zastoupení je pro zákazníky z regionu střední a východní Evropy k dispozici také tým spolupracovníků zajišťujících technické, marketingové, servisní a poradenské služby. Pro profesionály a zájemce o fotovoltaiku navíc SMA připravuje bezplatné kurzy Solar Academy. Podrobnou náplň seminářů, program a přihlašovací formulář lze najít na

www.SMA-Czech.com/Solaracademy.

Kalendář akcí

<<  Leden 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..