Google překladač: English Deutsch

adapterSpolečnost TP-LINK, celosvětový dodavatel domácích a SOHO síťových produktů, představuje sadu adaptérů TL-PA211 Starter Kit pro přenos datových paketů po elektrických rozvodech současně s elektrickou energií. Startovací sada obsahuje dva adaptéry TL-PA211 pro okamžité vytvoření počítačové sítě mezi dvěma zásuvkami elektrické sítě. Kvalitní a rychlou síť nyní můžete získat i bez natahování dlouhých kabelů a probourávání stěn. Adaptér TP-LINK TL-PA211 totiž umožňuje přenos dat po stávající elektrické síti rychlostí až 200 Mbit/s, a to bez nutnosti instalace dalších kabelů. Svými parametry tak bez problémů nahradí klasické fastethernetové sítě, které dosahují rychlosti pouze 100 Mbit/s. Dosahovanou rychlostí přenosu dat většinou předčí rovněž bezdrátové sítě.

Díky novému kompaktnímu designu je adaptér TP-LINK TL-PA211 velký přibližně jako kreditní karta. Jeho bílo-černá barevná kombinace zaručuje, že téměř splyne s vaší elektrickou zástrčkou u domácího kina či počítače.

Díky pokročilé technologii HomePlug AV dokáže adaptér TL-PA211 dosáhnout stabilního přenosu dat až rychlostí 200 Mbit/s, a to na vzdálenost úctyhodných 300 metrů. Klasické drátové sítě přitom dosahují přenosu dat pouze na 100 metrů a bezdrátové sítě mají dosah ještě nižší. Adaptéry jsou tak vhodné pro rozšíření počítačové sítě i do těžko dostupných míst.

Spolu se zabudovanou podporou pro řízení provozu na síti (QoS) a šifrováním AES je adaptér TL-PA211 vhodný pro připojení všech síťových zařízení v domácnosti – od počítačů a herních konzolí až po tiskárny a síťová úložiště dat. Díky technologii QoS můžete bez problémů streamovat HD video a zároveň hrát online hry.

Samotné nastavení sítě je velmi jednoduché a poradí si s ním i začátečníci. Stačí zapojit jednotlivé adaptéry do zásuvky, připojit směrovač či jiné síťové zařízení prostřednictvím ethernetového kabelu a stisknout tlačítko pro spárování. Téměř okamžitě se mezi adaptéry naváže datové připojení zabezpečené 128bitovým šifrováním AES.

Sada adaptérů disponuje také propracovaným režimem pro řízení spotřeby elektrické energie, díky němuž jsou adaptéry úspornější až o 65 %. V době, kdy není síť aktivně využívána, přechází adaptéry z pracovního do úsporného režimu, čímž snižují svou spotřebu.

Sada adaptérů TL-PA211 Starter Kit je již dostupná v síti autorizovaných distributorů a prodejců společnosti TP-LINK za doporučenou maloobchodní cenu 1 399 Kč včetně DPH.

http://www.tp-link.com/cz

Kalendář akcí

<<  Září 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14
21222324252627
282930    
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..