Inzerce
Google překladač: English Deutsch

camillo obr1Řada SINEAX AM od firmy Camille Bauer Metrawatt AG zahrnuje kompaktní přístroje pro měření a monitorování elektrorozvodných sítí. Nápadnými atributy těchto kvalitních švýcarských výrobků jsou znamenitý displej, intuitivní ovládání a velká přesnost měření. Řadu SINEAX AM od Camille Bauer Metrawatt AG tvoří sortiment výkonných měřicích zařízení.

Měřicí část přístroje může sledovat více než 1 500 měřených parametrů, které mohou být použity pro určení stavu hlavního přívodu, spotřeby elektřiny a její kvality. Parametry se nastavují ovládacími tlačítky a intuitivním TFT displejem nebo prostřednictvím webového rozhraní. Přístroje je možné přímo zapojit k nízkonapěťové síti se jmenovitým napětím do 690 V a kategorií přepětí CAT III. Záznam relevantních dat při výskytu události umožňuje sledovat kvalitu napájení (Power Quality).

Přístroje mají širokou škálu funkcí, která může být dále doplňována volitelnými rozšiřujícími komponentami. Do provozního prostředí mohou být integrovány prostřednictvím komunikačních rozhraní, digitálních I/O, analogových výstupů nebo relé. Univerzální měřicí systém může být přímo použit v jakémkoliv typu napájecí sítě, od jednofázových až po čtyřvodičové s nesymetrickým zatížením obvodů.

Zařízení jsou navržena pro univerzální použití v průmyslových systémech, automatizaci budov nebo distribučních sítích. Přístroje řady SINEAX AM jsou dostupné ve dvou různých velikostech pro instalaci do panelu a ve třech různých verzích (AM1000, AM2000, AM3000) podle typu použití a požadavků na prostor. Flexibilita technických vlastností přístrojů řady AM je umožňuje integrovat do vyšší úrovně řízení a systémů pro management energie (např. systémů SCADA nebo SMARTCOLLECT od Camille Bauer Metrawatt AG).

www.starkstrommonitoring.ch/en


Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
2430

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..