Google překladač: English Deutsch

HALOLUX CLASSIC - má tvar klasické žárovky, ale pouze na povrchu. Vůbec poprvé, firma OSRAM představuje nám dobře známou klasickou žárovku s nejmodernější halogenovou technologií. HALOLUX CLASSIC je název této první brilantní žárovky s halogenovým světlem s dlouhou životností, ve tvaru obyčejné žárovky. Z vnější strany nenacházíme žádný rozdíl oproti obyčejné žárovce, ale HALOLUX CLASSIC umí uvnitř vyčarovat brilantní stylové světelné efekty ve všech typech místností. HALOLUX CLASSIC poskytuje brilantní atraktivní halogenové světlo pro větší komfort a pohodu - a pro dvakrát větší životnost a s až 20% více světla na rozdíl od obyčejné žárovky stejného příkonu. S jejím závitem E27 a klasickým tvarem žárovky, HALOLUX CLASSIC je bez pochyb perfektní možností halogenového osvětlení pro jakoukoli tradiční žárovku.

halolux.jpg

Objevte nový svět halogenového osvětlení: HALOLUX CLASSIC v originálním tvaru obyčejné žárovky.
Nová HALOLUX CLASSIC od firmy OSRAM je tou nejlepší volbou jak využít výhody brilantního halogenového světla. Nyní si můžete instalovat moderní osvětlení velmi jednoduše a šetřit peníze vždy s novou žárovkou HALOLUX CLASSIC.
Typické aplikace HALOLUX CLASSIC
Na první pohled, žárovky HALOLUX CLASSIC vypadají jako obyčejné žárovky. Ale jednoduchým přesunem do žárovky HALOLUX CLASSIC, dostanete brilantní halogenové světlo pro pohodlnější atmosféru. Jsou ideální pro použití jak v bytové tak i v komerční sféře, jako například v hotelových pokojích, restauracích, buticích a kancelářích. Sami se přesvědčete, jak se povznese atmosféra v pokojích, když obyčejné žárovky vyměníte za halogenové žárovky HALOLUX CLASSIC.
www.osram.cz

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news