Google překladač: English Deutsch

Řada termokamer Fluke P3 poskytuje vysoké technické parametry v cenovém rozsahu podle vašich možností. Řada vychází z osvědčených modelů Ti32 a TiR32 a nové modely mají označení Ti27, TiR27, Ti29 a TiR29. Řada P3 přináší prověřené, praktické a plně výkonné modely pro široký rozsah diagnostických aplikací, které jsou navrženy pro použití v nejtěžších průmyslových podmínkách. Všechny modely se vyznačují vynikající kvalitou zobrazení, pohodlným ovládáním jednou rukou a jednoduchým uživatelským rozhraním.

ahlborn-01

Vynikající kvalita obrazu

Nejlepší teplotní citlivost mezi průmyslovými diagnostickými termokamerami a výborná optika v kombinaci s vysokým rozlišením displeje poskytují nejostřejší obraz.

Pohodlné ovládání jednou rukou

Zamíříte, ukazováčkem zaostříte a prostředníčkem stisknete spoušť. Stiskem palce pak zvolíte třeba obraz v obraze a navíc nahrajete hlasový komentář.

Vysoce odolné provedení Torture Tested TM

Než vezmete termokameru Fluke do své ruky, nám před tím z rukou vypadne … Jen termokamery Fluke jsou navrženy tak, že vydrží pád ze 2 m.

ahlborn-03

Fluke IR-Fusion®

Přesné sesouhlasení viditelného a infračerveného obrazu umožňuje jedině termokamerám Fluke přesně prolnout oba obrazy a lépe tak diagnostikovat problémy.

Není pokroku bez pohodlného použití

Největší technologický pokrok termokamer Fluke je patrný z jednoduchosti pořízení termogramu a jeho snadné analýzy.

Výměnné objektivy

Výměnné širokoúhlé objektivy a s IR-Fusion® kompatibilní teleobjektivy rozšíří aplikační využití termokamer Fluke.

ahlborn-02

V dodávce je vše potřebné pro okamžité zahájení práce:

  • Termokamera řady Fluke P3
  • Program SmartView pro analýzu a dokumentaci
  • Paměťová karta SD 2GB
  • Čtečka paměťových karet pro přenos termogramů do PC
  • Odolný pevný kufřík a měkká brašna
  • Poutko na levou nebo pravou ruku
  • Dva Li-Ion výměnné akumulátory
  • Síťový napáječ a externí nabíječ akumulátorů
  • Návod k obsluze

Termokamery řady Fluke P3 využijí všichni profesionálové, kteří se zabývají údržbou, odstraňováním poruch, preventivní a prediktivní diagnostikou. Použití tyto termokamery najdou u průmyslových nebo komerčních elektrikářů i údržbářů vytápění, klimatizace a vzduchotechniky. Nezastupitelné místo mají pro energetické auditory a při rekonstrukcích a sanacích.

Termokamery řady Fluke P3 se uplatní ve všech průmyslových výrobách, ať je to hutnictví, strojírenství, petrochemie, výroba plastů, skla, stavebních hmot i potravin. Nepostradatelné jsou v energetice, ve stavebnictví a při údržbě komerčních objektů, nemocnic, škol a obytných budov.

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..