Google překladač: English Deutsch
Inzerce

miele-01Horkou novinkou, kterou ELKO EP představila na veletrhu For Arch, je propojení jejího inteligentního systému iNELS se spotřebiči prestižní značky Miele. Spotřebiče z řady Miele@home tak mohou mít jejich majitelé pod kontrolou kdekoliv v domě, a vlastně i mimo něj.

Zapojení spotřebičů do inteligentní elektroinstalace posouvá pojem komfort v bydlení opět o kousek dál. „Představte si, že si čekání na čisté prádlo krátíte sledováním filmu a pračka vám přes TV obrazovku dá vzkaz, že máte vypráno. To není science fiction, ale spojení dvou inteligentních prvků,“ popisuje Alexandra Maděrková, koordinátorka zakázek a projektů iNELS.

 

Inteligentní iNELS

Systém iNELS si se spotřebiči Miele rozumí díky naprogramování komunikačního protokolu. „Oslovili jsme ELKO EP, protože v systému iNELS vidíme potenciál. V chytrém domě by zkrátka neměly chybět chytré spotřebiče,“ říká David Hladký z Miele.

miele-02ELKO EP poprvé představilo napojení pračky a sušičky Miele do systému iNELS na veletrhu For Arch. Následovat by ale měly i další spotřebiče z řady Miele@home – vysavače, myčky, kávovary, pečicí trouby, varné desky, chladničky a mrazničky. „Dokážeme naprogramovat v podstatě cokoliv. Pokud si uživatel přeje, aby ho doma vítala vůně čerstvé kávy, pak napojíme kávovar třeba na otevření garážových vrat. Káva se dá ale také uvařit třeba smskou, možností je spousta,“ dodává Alexandra Maděrková.

Společnost ELKO EP je na trhu již přes 18 let a zabývá se vývojem a výrobou elektronických přístrojů. Vývoj společnosti byl značně dynamický, z původně rodinné manufaktury vznikl velký podnik se 180 zaměstnanci, vlastním vývojovým zázemím a moderními výrobními technologiemi. Společnost ELKO EP začala vyrábět i vlastní systém inteligentní elektroinstalace iNELS a bezdrátové ovládání RF Control. Sortiment zahrnuje širokou škálu elektrotechnických produktů ETI – jističe, chrániče, pojistky aj.; čili veškeré přístroje, které se v domovní elektroinstalaci nacházejí.

Kalendář akcí

<<  Září 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..