Eurazio
Google překladač: English Deutsch
Inzerce

papperlNová komunikační brána LB PROFINET od firmy Pepperl+Fuchs propojuje systém distribuovaných vstupů a výstupů LB se světem Profinetu. Komunikace mezi koncovými účastníky také zaručuje optimální využití stávající provozní inteligence, a představuje tak významný krok směrem ke splnění budoucích požadavků a implementaci průmyslu 4.0.

Na počátku roku 2019 uvedla firma Pepperl+Fuchs na trh novou komunikační bránu LB PROFINET, která má nejen konvenční funkce Profinetu, ale umožňuje také plný přístup k připojeným zařízením s komunikací HART. V praxi to znamená, že dává uživatelům navíc k hodnotě primární měřené veličiny přístup také ke všem pomocným proměnným HART jako k sekundárním měřeným hodnotám.

A dále, diagnostická data z provozních přístrojů lze číst prostřednictvím HART IP, což výrazně zlepšuje transparentnost a dostupnost všech zařízení v závodě. Nová komunikační brána také nabízí maximální flexibilitu, protože v jednom zařízení mohou běžet různé protokoly (např. PROFINET a HART IP) a navíc jde o vysoce výkonné zařízení: do plně obsazeného I/O systému může být zapojeno celkem 80 provozních zařízení. Tato zařízení potom komunikují bez zpoždění.

Maximální bezpečnost a snadné ovládání
Jinou významnou vlastností komunikační brány je koncept inteligentní redundance. Integrovaný switch díky protokolu redundance média (MRP – Medium Redundancy Protocol) zajišťuje nepřetržitou funkčnost sítě. Jestliže jedna linka selže, kruhová síť se rekonfiguruje tak, aby byly datové pakety posílány alternativní cestou. Ačkoliv v důsledku stále většího využívání velkých objemů dar sbíraných ze stále více propojených zařízení průmyslových závodů rostou také potenciální rizika, nová komunikační brána PROFINET splňuje všechny odpovídající bezpečnostní požadavky. Velký displej, největší mezi srovnatelnými zařízeními dostupnými na trhu, je další vlastností, která usnadňuje použití nové komunikační brány Pepperl+Fuchs. Stav zařízení a další diagnostické údaje mohou být přehledně zobrazeny prostřednictvím RGB LED.

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Květen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..