Inzerce
Google překladač: English Deutsch

ewon obr1Gateway eWON Flexy 205 je univerzální komunikační brána a směrovač (router) pro vzdálený přístup v rámci sítí průmyslového internetu věcí (IIoT), navržená speciálně pro výrobce strojů. Spolu se vzdáleným přístupem VPN a komunikačními službami eWON Talk2M umožňuje potvrzovat alarmová hlášení, číst data ze strojů a zaznamenávat historická data pro monitorování provozu a vyhodnocování důležitých klíčových ukazatelů výkonnosti (KPI) pro analýzy a prediktivní údržbu.

Kromě toho je také možné data integrovat do vašich vlastních systémů nebo cloudových platforem, a to s využitím aplikačního programovacího rozhraní (API) Talk2M, skriptování v HTTP nebo protokolu MQTT, abychom jmenovali jen několik podporovaných protokolů a nástrojů.
Kromě těchto funkcí lze eWON Flexy 205 prostřednictvím rozšiřujících karet přizpůsobit specifickým komunikačním požadavkům, a to jak nyní, tak i podle potřeby kdykoliv v budoucnu. Může to být jednoduché rozhraní nebo připojení s rozsáhlým souborem funkcí, přesně jak potřebujete.

HMS a eWON také spolupracují s nejvýznamnějšími světovými partnery v oblasti softwaru pro IIoT, aby společně vytvářeli bezpečná a výkonná řešení, dodávaná „na klíč", která umožňují sledování výkonnosti, tvorbu reportů, analýzy a údržbu, a dávají tak datům sbíraným z průmyslových zařízení souvislosti a smysl. Všichni softwaroví partneři pro IIoT jsou seznámeni s eWON Flexy 205, vyzkoušení a prověření.

www.ewon.biz/flexy205

 


Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
2430

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..