Google překladač: English Deutsch

Nová generace optoelektronických snímačů BOS 18M společnosti Balluff představuje funkčně kompletní výrobní řadu. Hlavním rysem těchto snímačů je velkorysá snímací vzdálenost a vysoká funkční rezerva. Modelová řada obsahuje energetické difusní snímače, retroreflexní a jednocestné optické závory, které jsou dostupné s červeným a infračerveným světlem. Řada snímačů s červeným světlem také nabízí snímače s vysoce výkonným potlačeným pozadím.

balluf-01

Společné všem těmto snímačům je jednotné, robustní kovové pouzdro M18. Největší novinkou je z daleka viditelný velký světelný bod. Nejnovější LED technologie a nejmodernější Fresnelovy čočky zajišťují ostré obrysy, které přesně kopírují spínací oblast. To znamená, že snímače mohou být použity za denního světla nebo v silně osvětlených vnitřních prostorech.S jejich přesnou spínací odezvou a opakovatelností jsou snímače BOS 18M ideální pro úkoly náročného polohování.

BOS 18M s potlačeným pozadím jsou jedinečné. Tyto snímače jsou jako jediné vybaveny citlivým více otáčkovým potenciometrem pro nastavení spínací vzdálenosti s milimetrovou přesností.Pracují v rozsahu až do 300 mm i když má snímaný předmět tmavou barvu. Tyto snímače jsou také výjimečné velmi nízkým posunem vlivem změny úrovně šedé barvy v celém rozsahu (~1 % při 100 mm).

balluf-02

Vision Sensor Monitor BVS-E

Chcete se podívat, co sensor vidí? Chcete zvýšit kvalitu vašich inspekcí použitím statistických hodnot? A jednoduše adaptovat vaše inspekce změnám komponentů? Máme jednoduché řešení: Vision Sensor Monitor.

Monitor zobrazuje snímačové obrazy, výsledky inspekcí a procesní statistiky v jednoduchém grafickém přehledu. Odhalení nechtěných výrobních odchylek je tak opravdu jednoduché. Pokud se vlastnosti inspekce mění, jako je například technický detail, může pak autorizovaný uživatel, bez nutnosti použít PC, adaptovat kritéria inspekce. Zdlouhavé nastavovací práce již nejsou nezbytné.

Monitor umožňuje jednoduše přepínat mezi několika inspekcemi

a připojit více Vision Sensorů BVS. Snadno použitelné, intuitivní uživatelské rozhraní monitoru se ovládá provozními tlačítky a je dostupné v několika jazycích.

balluf-03

Novinky v programu BalluffConnectivity

Balluff rozšířil svůj široký program produktů z řady Connectivityo komponenty pro aplikace s teplotami až do 120 °C a o nové svářecím okujím odolné PUR kabely.

balluf-04

Robustní BCC konektory s krytím IP 68 jsou ideální pro připojení a rychlé spojení snímačů/akčních prvků a systémů v oblasti průmyslové automatizace. Právě nyní jsou představovány kabely pro aplikace s vysokými teplotami až do 120°C, jak je například požadováno pro připojení snímačů odolných vysokému tlaku v hydraulických aplikacích. Konektory s obvyklým Balluff logem na těle konektoru jsou dostupné se 3 a 4 piny v přímém a úhlovém provedení. Standardní PUR kabely od společnosti Balluff jsou známy pro svou pružnost, odolnost proti opotřebení, mechanickému poškození, chladícím kapalinám mazadlům a rozpouštědlům. Novinkou ve výrobní řadě Balluff jsou nyní také provedení odolná svařovacím okujím a jiskrám podle ISO 14001.

Nové kabely jsou dostupné ve všech standardních délkách, černou nebo oranžovou barvou kabelu, konektory mají 3, 4 nebo 5 pinů. Samozřejmostí jsou propojovací kabely s konektory na obou koncích. Ideální aplikace najdete zejména v automobilovém průmyslu.

BTL 7 kompaktní odměřování Micropulse

Na veletrhu v Hannoveru v roce 1995 byl Balluff prvním výrobcem magnetostrikčního lineárního polohovacího systému, který nabídl 34 mm vysoké provedení BTL Compact. Několik tisíců odměřování BTL Compact nyní měří polohu hydraulicky ovládaných ventilů, aby umožnily bezpečné a spolehlivé řízení ve vodních elektrárnách a procesních technologiích.

balluf-05

Nové generace Micropulse® BTL 7 Compactodměřování je 100% zpětně kompatibilní s existující generací BTL 5, má krytí IP68 s kabelem nebo IP67 s konektorem, délka zdvihu je od 25 do 7620 mm. Zabudování BTL Compact do hydraulicky ovládaného akčního členu zaručuje bezpečnou, spolehlivou a optimální regulaci toku se vzorkovací frekvencí 4 kHz. S nerezovým pouzdrem vysokým pouhých 34 mm a použitím speciálních nerezových šroubů pro montáž je další dodatečná ochrana již zbytečná. K absolutnímu výstupnímu signálu je navíc k dispozici vysoké rozlišení, opakovatelnost a linearita s výjimečnou odolností proti rázům, vibracím (150 g/20 g) a znečištění.

Kalibrační přípravek BTL-A-CB02 umožňuje rychle a pohodlně nastavit výstupní křivku odměřování podle požadavku pracovního hydraulického válce a snadno ho adaptovat pro potřeby aplikace.

 

Kalendář akcí

<<  Srpen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..