Google překladač: English Deutsch
TESA

hms 2Ethernet POWERLINK se stáví sedmnáctou průmyslovou sítí v nabídce komunikačních bran Anybus® X-gateway™. Nová komunikační brána umožňuje integrátorům systémů a konstruktérům strojů připojit komunikační systémy POWERLINK k jakékoliv jiné sběrnici nebo síti průmyslového Ethernetu.

 Ethernet POWERLINK je síť průmyslového Ethernetu, která původně pochází od rakouské firmy B+R a stala se jednou z předních sítí používaných výrobci strojů a integrátory systémů po celém světě.

POWERLINK se stává sedmnáctou sítí podporovanou konceptem Anybus X-gateway od firmy HMS. Nová komunikační brána X-gateway umožňuje integrátorům systémů a konstruktérům strojů snadno obousměrně připojit komunikační systémy POWERLINK k jakékoliv jiné sběrnici nebo síti průmyslového Ethernetu. Nová komunikační brána Anybus X-gateway umožňuje komunikaci mezi sítí Ethernet POWERLINK a některou ze sítí PROFINET, EtherNet/IP, EtherCAT, Ethernet Modbus-TCP, CC-Link IE Field, PROFIBUS, DeviceNet, CANopen, Modbus RTU. CC-Link aj.

Nastavení komunikace v několika minutách
Nová komunikační brána X-gateway je pro snadnou konfiguraci prostřednictvím nástroje Anybus Configuration Manager, bežícího ve Windows, vybavena rozhraní USB. Není třeba žádné programování. Komunikační brána X-gateway pro POWERLINK má dvouportové ethernetové rozhraní a integrovaný switch. Proto není třeba používat switch externí.

„Ethernet POWERLINK je jedna z rozvíjejících se ethernetových sítí na trhu a zvláště silná je její pozice mezi výrobci strojů ve střední Evropě," říká Christian Bergdahl, Product Marketing Manager společnosti HMS. „Připojení pro POWERLINK nabízíme již několik let v našich vestavných modulech Anybus CompactCom, ale nyní jsme zjistili, že je na čase nabídku rozšířit také o komunikační brány X-gateway. Nové komunikační brány umožňují výrobcům strojů a integrátorům systémů připojit se ke komunikační síti POWERLINK snadno a rychle."

Co je to X-gateway?
Komunikační brány Anybus X-gateway pomáhají integrátorům systémů snadno propojit jakékoliv dvě komunikační sítě a umožňují konzistentní tok informací celým závodem. Současné průmyslové instalace často zahrnují více než jednu průmyslovou síť, a jestliže se mají modernizovat, mnohé podniky požadují integrovat stávající provozní sběrnice se sítěmi průmyslového Ethernetu. Propojení podobných, ale i zcela rozdílných řídicích systémů a sítí může být velká výzva. Komunikační brány Anybus X-gateway se stovkami jednotlivých verzí Master/Slave a Slave/Slave umožňují uživatelům propojit v podstatě jakoukoliv možnou kombinaci průmyslových sítí.

HMS Industrial Networks
Společnost HMS Industrial Networks je přední nezávislý dodavatel výrobků pro průmyslovou automatizaci včetně nástrojů pro vzdálenou správu. Společnost HMS vyvíjí a vyrábí řešení pro připojení automatizačních zařízení a systémů k průmyslovým komunikačním sítím. Tato řešení jsou na trh dodávána pod značkami Netbiter, Anybus a IXXAT.

Vývoj a výroba se odehrávají v sídle firmy ve švédském Halmstadu nebo v německém Weingartenu. Lokální prodej a podporu zajišťují kanceláře v Číně, Dánsku, Francii, Německu, Indii, Itálii, Japonsku, Velké Británii a USA. HMS zaměstnává více než 350 lidí a v roce 2013 vykázala obrat 57 milionů eur. Akcie HMS se obchodují na burze NASDAQ OMX ve Stockholmu.

Místní zastoupení má firma Chicagu (USA), Pekingu (Čína), Karlsruhe (SRN) Milánu (Itálie), Mylhúzách (Francie) a Tokiu (Japonsko). Firma vznikla v roce 1988 a v současné době má 240 zaměstnanců. V burzovním indexu NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu je vedena pod ISIN SE0002136242 v kategorii „Small Cap, Information Technology".

www.fccps.cz

 

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červenec 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..