Google překladač: English Deutsch

Mikrosprejový značící systém MicroMark od firmy Nordson EFD předchází výpadkům při značení, snižuje údržbu i prostoje a zvyšuje efektivitu. MicroMark precizní sprejový značicí systém Nordson EFD nanáší čisté, konzistentní body a proužky v rozsahu 3,3mm až 30mm bez přestřiku a ucpávání. Navržen pro spolehlivý a bezúdržbový provoz, snižuje dramaticky prostoje na automatických a poloautomatických výrobních linkách.

efd-01

Systém je založený na EFD osvědčené technologii LVLP (nanášení malého množství materiálu pod nízkým tlakem) a umožňuje MicroMark rychlou a řízenou aplikaci širokého množství značících materiálů. Vysoká efektivita rychlého přenosu materiálu a bleskové uzavření ventilu zlepšuje vzhled výrobku a udržuje čisté pracovní prostředí. Krátké profouknutí systému po každém cyklu chrání trysku před ucpáním a významně snižuje údržbu systému. Tryska ventilu definuje tvar nástřiku – 787MS umožňuje šířku spreje 3,3–5 mm, zatímco 781S umožňuje kruhové nebo oválné tvary v rozmezí 5–30 mm.

Součástí systému MicroMark je mikroprocesorem řízený kontrolér zjednodušující nastavení a provoz systému. Kontrolér může být v případě potřeby jednoduše propojen s nadřazeným systémem PLC. Inkoust nebo barva je v zásobníku pod konstantním tlakem, čímž se eliminují výkyvy v nánosech.

MicroMark se používá především v aplikacích pro barevné značení různých typů výrobků, indikace dobrý/vadný kus, případně značení jednotlivých fází procesu.

Zvýšením výrobní kapacity a redukcí času potřebného na údržbu na minimum, dochází u systému MicroMark ve většině případů k návratnosti systému v čase kratším než 6 měsíců – samozřejmě v závislosti na typu aplikace.

Nordson EFD je plně vlastněnou dceřinou pobočkou Nordson Corporation. Od roku 1963 vyvíjí a vyrábí přesné dávkovací systémy pro nanášení kontrolovaných množství lepidel, těsnících látek, maziv a dalších materiálů používaných při výrobních procesech.

Nordson Corporation je jeden z vedoucích světových výrobců přesných dávkovacích technologií pro nanášení lepidel, těsnících látek, povlaků a jiných materiálů. Firma také vyrábí zařízení používané pro testování a inspekci elektronických komponent a systémy pro procesy formování a povrchové úpravy. Nordson má přímé zastoupení a obchodní podporu ve více než 32 zemích světa.

Pro více informaci kontaktujte Nordson EFD na tel.: +420 267 913 182, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo navštivte web.

 

 

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news