Google překladač: English Deutsch

The Plaza, od roku 1907 charakteristická budova na Páté Avenue u Central Parku,  prochází rekonstrukcí, aby mohla nabídnout elegantní domov pro obyvatele New Yorku a sloužit návštěvníkům z celého světa alespoň dalších sto let. Charakteristická budova v podobě zámku byla uzavřena v loňském roce, aby mohla být provedena celková rekonstrukce za 350 milionů dolarů. The Plaza bude nabízet 182 jedinečných soukromých bytů, špičkový hotel s 282 pokoji, obdivuhodně restaurované prostory pro veřejnost a mnoho prvotřídních butiků a vyhledávaných restaurací.

Plaza_exterior.jpg

Legendární budově se navrací původní okázalost a sláva s vytříbeným citem pro detail. Například firma, která vyrobila původní keramické střešní tašky, vytváří jejich přesné repliky, které budou použity na opravu a restauraci střechy a úchvatný prosklený vitrážový strop o rozloze 1200 čtverečních stop "laylight" bude zhotoven tak, aby mohl nahradit původní originál z roku 1907 umístěný v sále Palm Court.
"Budou zde unikátní apartmány s výhledem na Central Park a Pátou Avenue, které si zachovají historickou atmosféru původní budovy. Jedinečné prostory pro veřejnost, jako například Palm Court, Oak Bar, Oak Room a Grand Ballroom, přesně a promyšleně
restaurované, budou i v budoucnu přispívat k životu, vitalitě a velkoleposti New Yorku. Přinášíme původní budově nový architektonický ráz. The Plaza zůstane i v budoucnu symbolem demokracie v urbanismu," řekl pan Naftali.
182 soukromých bytů v sobě kombinují kořeny evropského kosmopolitního stylu, prvotřídní komfort a nejnovější technologie. Velkorysé chodby, balkóny, prostorné místnosti s nádherným výhledem a tradiční jídelny s výškou stropu 2,9 m až 4,3 m (9 a 1/2 až 14 stop) propůjčují bytům jedinečnou atmosféru a legendární vznešenost. Jednopokojové, dvou a třípokojové byty, čtyřpokojové dvoupodlažní a pětipokojové trojpodlažní ateliérové byty stojí zhruba od 2 milionů do 33 milionů dolarů. V rámci
svého životního stylu budou moci majitelé bytů využívat celou škálu hotelových služeb.
Hotel s 282 pokoji jen umocní jedinečný zážitek z New Yorku.
Stopadesát dva apartmány budou nabízeny jako hotelové kondominium, které jejich vlastníkům zajistí dočasné ubytování, zatímco v období, kdy je majitel nebude využívat, budou sloužit jako část hotelu.
The Plaza bude otevřena v roce 2007 při příležitosti konání stoletého výročí jejího otevření.

Kalendář akcí

<<  Březen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..