Google překladač: English Deutsch

DATAPAQ TP3 pro tepelné zpracování, vytvrzování barev a výrobu keramiky Cambridge, Velká Británie – Nový záznamník dat DATAPAQ TP3 má více měřicích kanálů, více možností připojení a snáze se používá zejména pro záznam profilů teploty a jejich analýzu při vysokoteplotním zpracování materiálů. S přesností ±0,3 °C (0,5 °F) splňuje nový záznamník ty nejpřísnější požadavky.

datapaq tp3 1564

„Tomuto vzrušujícímu uvedení na trh předcházely dva roky práce," tvrdí Elie El Choueiry, produkt manager pro pece a sušárny společnosti Datapaq Ltd. se sídlem v Cambridge (Velká Británie). „Ve srovnání s naším předchozím úspěšným řešením pro tepelné zpracování TPAQ21 poskytuje nový DATAPAQ TP3 ještě detailnější pohled na vysokoteplotní procesy. Je pružnější a má mnoho nových funkcí, jako možnosti připojení včetně Bluetooth, plně certifikovanou funkci sledování TUS podle AMS 2750E a CQI-9, integrované funkce pro korekce a kalibraci a pružné napájení s různými variantami baterií."

Nová řada zahrnuje dvacetikanálové a desetikanálové záznamníky s až 3,6 milióny datových záznamů. Jeden záznamník zvládne před stažením dat zaznamenat až deset měření. Zvýšena byla ochrana proti extrémním teplotám a krytí, aby bylo možné záznamníky používat i v extrémních podmínkách, např. při vakuovém pájení natvrdo, tepelném zpracování hliníkových slitin nebo hašení vodou či plynem. Záznamník DATAPAQ TP3 byl uveden na trh spolu s novými odolnými tepelnými bariérami pro použití ve specifických průmyslových systémech určených pro záznam teplotních profilů od firmy Datapaq: Furnace Tracker® pro metalurgii, Kiln Tracker® pro výrobu keramiky a Oven Tracker® AutoPaq® pro vytvrzování špičkových barev u výrobců dílů pro automobilový průmysl. Každý systém pro záznam teplotních profilů zahrnuje také analytický software Insight™ a termočlánky vhodné pro danou úlohu.

datapaq tp3 1564a

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news