Google překladač: English Deutsch

Připravte se na příchod nové, propracovanější a výjimečnější Mazdy6, kterou od původní verze dělí pět let a přes 100 různých ocenění v automobilové oblasti. Styl Zoom-Zoom se ještě více rozvinul a přináší skvělý požitek z řízení toho nejsofistikovanějšího druhu. Jedná se o vzrušující vůz navržený a vyrobený s důrazem na mistrovské zpracování a sportovní výkon. Elegance, funkce, ovládání a jízdní vlastnosti Mazdy6 si získají i ty nejnáročnější řidiče. Tento vůz, který je v nabídce v provedení sedan, hatchback a wagon, se stane novým etalonem své třídy.

mazda6.jpg

Pokročilá šestirychlostní manuální převodovka pracuje s novou řadou motorů, mezi které patří špičkový 2,5litrový benzinový motor (170 koní) a inovovaný dieselový motor (140 koní). Vylepšené řízení a ovládání poskytuje lepší pocit hladké a plynulé jízdy, přesnosti i jistoty.

Byly posíleny také ohledy na životní prostředí a bezpečnost. Aktivní a pasivní bezpečnostní prvky zahrnují nový brzdový systém s většími kotouči; systémy ABS, DSC, elektronickou kontrolu prokluzu, brzdového asistenta, aktivní opěrku hlavy vpředu a šest airbagů pro všechny vozy prodávané v Evropě.

Nezaměnitelný vnější design doplňuje prostornější interiér s příjemnými a intuitivními funkcemi – jako je „uvítací“ osvětlení, které navozuje dojem vozu probouzejícího se k životu. Mezi další působivé nové technologie patří ovladače volantu CF-Net, prvotřídní zvukový systém BOSE® s osmi reproduktory a rozhraní Bluetooth® handsfree pro mobilní telefon.

Nová Mazda6, která bude uvedena na trh začátkem roku 2008, učiní z každodenního dojíždění požitek v každém směru.
www.mazda.cz