Google překladač: English Deutsch

Zásilka všude včas a to i po městech? Takovým mottem se řídí společnost GO! Česká republika, která spustila zajímavou službu pro své zákazníky. GO! Město & Region je nový produkt určený všem, kteří chtějí v rámci měst posílat kurýrní zásilky rychle a spěšně. Jedná se o možnost jak dohnat čas a napravit zapomenuté. Tato služba funguje delší dobu již v Praze, nyní došlo k výraznému rozšíření na tato města: Plzeň, Brno a Hradec Králové. V roce 2010 a 2011 se počítá s rozšířením i o další města v České republice.

Výhodou služby GO! Město & Region jsou také způsoby objednání, kdy zákazník může jednoduše sjednat službu, jak online, tak také pomocí zákaznické linky GO!. O velké atraktivitě služby hovoří zejména spokojené reference a stoupající počet zákazníků: „GO! již několik let využívám pro mezinárodní expresní přepravu, službu GO! Město & Region využívá naše centrála v Praze. Nyní budou moci tuto službu využít i naši zaměstnanci v brněnské pobočce, takže tuto zprávu o rozšíření produktového portfolia GO!“ sděluje Tomáš Vysloužil, jednatel společnosti Tiskárna Dian.
Společnost GO! Express & Logistics si uvědomuje jak důležitá a cenná veličina je čas pro její zákazníky, proto se vždy primárně zaměřovala na klienty, kterým byl mezinárodní standard do 2 dnů málo. Své mezinárodní a národní expresní služby, které nabízí klientům v České republice již téměř 8 let, teď rozšířila i na oblast kurýrní, tj. spěšné přepravy v rámci jednoho města nebo regionu. „Trvalé rozšiřování portfolia služeb a poskytování unikátních řešení a služeb s vysokou přidanou hodnotou je dlouhodobou strategií naší společnosti a nemění se na ní nic ani v době doznívající krize. Naopak, neustálá optimalizace poskytovaných služeb a vytrvalé vylepšování produktového portfolia se osvědčilo jako velice účinný prostředek v boji proti krizi,“ uvádí jednatel společnosti GO! Česká republika pan Martin Koča.

www.general-overnight.cz

Kalendář akcí

<<  Září 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..