Google překladač: English Deutsch

Trojlístek francouzských firem, HOWDEN, OLDHAM, STANDARD INDUSTRIE, sídlící na severu Francie, je dodavatelem technických řešení a technologií pro téměř veškerý průmysl. Čerpáme z osobní spolupráce a mnohaletých zkušeností

lab 2

lab 1Společnost STANDARD INDUSTRIE se sídlem v Roubaix je výrobcem zařízení zabývajících se problematikou sypkých materiálů, tedy jejich doprava, přeprava, skladování, ale také negativní jevy, jako je prašnost, tvorba nálepků, ucpání dopravních cest, sil, bunkrů. Výrobky chráněné ochrannou známkou mají název: AIR CANON – vzduchové dělo, LIFTUBE – bezprašný dopravník, GIRONET – rotační čistící hlavice na nálepky a řada průmyslových mobilních vysavačů a automobilů pod označením GAD – UMA – SAM – VALNET – MOBNET ... Vysoký výkon, opravdu průmyslové provedení do těžkých podmínek, spolehlivost, možnost nasazení v prostorách Ex a logická snadná obsluha, to jsou přednosti pro budoucnost.

lab 5Společnost OLDHAM se sídlem v Arrasu vyrábí detektory plynů včetně řídících jednotek pro plošný monitoring plynů. Jedná se o jednoduché, ale výkonné detektory pracující na bázi výstupu jak digitálního tak analogového. Drtivá většina z nich je určena do prostředí Ex a tudíž plní potřebné parametry pro jejich nasazení v Zona i podle IP, tedy minimálně IP54, většinou až IP67. lab 3Verze s displejem, nastavení, kalibrace ... vše jednoduše řešeno, například pomocí magnetického klíče pro bezdemontážní kalibraci. Řídící jednotky jsou konstruovýny na maximální bezpečnost provozu, tedy samosledování bezpečnosti a poruch odpovídající normě EN50402:2006 – SIL 3 a SIL2. Pracují se vstupy digi i analog, výstupy RS485, Modbus RTU, vícečetné analogové výstupy .... INDUSTRIAL SCIENTIFIC americká nadnárodní společnost pak doplňuje naše portfolio o kapesní, osobní-přenosné detektory a multidetektory, detekující až 5 plynů současně. Zkušenosti za posledních 23 let s touto technikou jsou vynikající a i vývojem jsou zárukou vysoké technické kvality.

lab 6Společnost HOWDEN Group je světovým výrobcem ventilátorů, výměníků tepla, kompresorů a dalších zařízení, Howden France, se sídlem v Lille (d´Asque) je výrobcem ventilátorů a to jak axiálních tak radiálních. Jedná se vždy o maximální rozměry a pracovní parametry, jejich použití je pak ve zpracovatelském průmyslu: rudy, cement, železo ocel, petrochemie a chemie, hnojiva, dřeviny a papír, spalovny, regenerační kotle ... lab 4Výkonové parametry jsou pak: velikost do cca 5 metrů, jednoduchý nebo dvojitý vstup, průtok do 560 m3/s, tlak do 35 kPa, výkon do 12 MW a rychlost do 240 m/s.
Pro stávající ventilátory provádíme tzv. „Revamping" = vylepšení parametrů stávajícího ventilátoru s cílem snížení spotřeby energie, zvýšení parametrů výkonu a prodloužení životnosti.

www.labimexcz.cz

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news