Google překladač: English Deutsch

Zákaznické dny se letos ve firmě TAJMAC-ZPS, a.s konaly 23. a 24. dubna. Charakterizoval je opět vysoký počet spoluvystavovatelů (46 firem s více jak 97 zástupci). Návštěvníci měli možnost shlédnout více než 20 exponátů, charakterizující široký výrobní sortiment. Své exponáty představily divize CNC, divize AUTOMATY a projekt MANURHIN. Tradičně příznivě byla hodnocena možnost prohlídky firmy s možností rozšíření o prohlídku slévárny. Letošní účast návštěvníků byla i přes současnou nepříznivou situaci ve strojírenství potěšující a uspokojivá. Zákaznické dny navštívilo na 400 registrovaných hostů z téměř 190 společností.

Naše Zákaznické dny jsou svou koncepcí přitažlivé pro stále širší okruh zákazníků i dodavatelů jak potenciálních tak již existujících. Jsou každoroční příležitostí k neformálnímu setkání odborných pracovníků s odbornou veřejností, výměně cenných poznatků z praxe s možností seznámit návštěvníky na vlastní půdě a v reálném plném provozu s našim výrobním programem i posledními novinkami. Svoji premiéru letos měl stroj H 80, který uzavírá řadu horizontálních obráběcích center H 40A, H 50 a H 63A.
Zejména letos bylo snahou za podpory našich dodavatelů, a to nejen při přípravě ukázkových technologií vytipovat a ukázat to, co osloví naše návštěvníky a přispěje k představení naší firmy jako spolehlivého, kvalitního a pružného partnera v zajišťování komplexních potřeb našich zákazníků, ale ukázat i širší možnosti využití a kvalitu našich strojů.
Podle hodnocení a bezprostředních reakcí našich hostů i vystavovatelů můžeme konstatovat, že se cíl Zákaznických dnů firmy TAJMAC-ZPS podařilo i v této ekonomicky nepříznivé době bezezbytku splnit.

Hana Modlitbová
www.tajmac-zps.cz

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..