Google překladač: English Deutsch

V průběhu Zákaznických dnů Vás zástupci společnosti  Tajmac - ZPS, a.s. seznámí s výrobkovou a obchodní strategií, s novými produkty TAJMAC-ZPS, a.s. a s novými trendy obrábění.

Společnost TAJMAC - ZPS , a.s., je komplexní firma zabývající se vývojem a výrobou obráběcích strojů. Tím, že vlastní slévárenské prostory ZPS - Slévárny, a.s., které jsou ve výrobním areálu společnosti v Malenovicích, disponuje koncentrovanou kapacitou zahrnující všechny etapy vývoje a výroby.
TAJMAC - ZPS,a.s., zaujímá v ČR čelní postavení v oblasti obráběcích center a vícevřetenových automatů. Patří mezi největší české exportéry a zařazuje se do skupiny předních světových výrobců. Export představuje více než 80% z vyrobené roční produkce.
Výrobní program se skládá z vysoce výkonných obráběcích center a ze světového hlediska špičkových vícevřetenových automatů. Stroje se uplatňují v nejnáročnějších průmyslových odvětvích na všech světových trzích a získaly si velmi dobrou pověst pro svoje vysoké technické parametry, přesnost a spolehlivost.

tajmac_lg.jpg