Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

Motoman-DA20-dual-arm-robotPříští týden bude na serveru StreamTech.tv probíhat akce týden společnosti YASKAWA Czech s.r.o., která je jedním z největších celosvětových výrobců robotů s více než 200 000 roboty instalovanými po celém světě. Kromě divize robotiky má společnost Yaskawa i divizi systémového inženýrství, řízení pohybu a IT. Společnost Yaskawa zajišťuje pro své roboty všechny hlavní součásti a příslušné technologie a rovněž využívá nejnovější technologie ve své japonské továrně, jediné svého druhu, kde jsou roboty vyráběny jinými roboty.

Na StreamTech.tv najdete společnost Yaskawa v kategoriích Strojírenství a Věda a výzkum, v následujícím odkaze se můžete podívat na montáž židle robotem Motoman DA20. Video ukazuje flexibilitu robota s více osami, všech 15 os je řízeno z jednoho centra robota. Tento robot je uzpůsoben k práci v prostorách běžně obývaných lidmi.

 

Akce týden společnosti TRUMPF

V minulém týdnu proběhla AKCE TÝDEN společnosti TRUMPF Praha, spol. s r. o., děkujeme Vám za Váš zájem a věříme, že jste si to zcela jistě všechno užili.

 

MSV v Nitře

Tento týden probíhal další ročník Mezinárodního Strojírenského Veletrhu v Nitře. Děkujeme Vám za Váš zájem o naše produkty a příjemnou spolupráci s našimi zástupci. Máte-li zájem o vložení videí na náš server StreamTech.tv, ozvěte se prosím na náš email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..