Google překladač: English Deutsch

Společnost Stark Distribution představuje fitness náramek Xiaomi MiBand, který vám pomůže plnit denní fitness limity. Zároveň vás vibracemi upozorní na příchozí hovor, vzbudí v nejlehčí fázi spánku a nabízí řadu dalších funkcí. MiBand je elegantní, funkční doplněk s dlouhou výdrží. Fitness náramek je doplněk, který vás bude motivovat ke zdravému životnímu stylu a pohybu. Na začátku přístroji uvedete svou výšku, váhu a věk.

MiBand

Inteligentní MiBand z těchto informací sám zpracuje výstup v podobě počtu kroků, kilometrů i spálených kalorií. Svůj vlastní denní cíl můžete měnit dle libosti. MiBand se stane vaším osobním trenérem.
Denní výsledky lze snadno prohlížet a porovnávat v přehledné, moderní aplikaci, která je zdarma ke stažení. Komunikace náramku s telefonem probíhá pomocí Bluetooth 4.0. a o bezproblémový chod se stará operační systém Android 4.4.
Xiaomi Mi Band dokáže automaticky monitorovat váš spánek. Na základě nastaveného budíku vás jemnými vibracemi na zápěstí probudí v nejlehčí fázi spánku, tedy tou nejpřirozenější cestou. Tak se budete už od rána cítit odpočatí.
Tento fitness náramek můžete mít na ruce celý den. Měkký silikonový pásek a nízká hmotnost zajišťují pohodlí při nošení a díky voděodolnému provedení se o něj nemusíte bát. Elegantní hliníkový povrch obsahuje tři LED diody, které informují uživatele o úrovni nabití a plnění denního fitness limitu. Barvu světla můžete podle nálady měnit v nastavení.
Náramek MiBand je cenově atraktivní a má minimální potřebu nabíjení. Při standardním užívání vydrží baterie až neuvěřitelných třicet dní.
Kromě základních fitness funkcí dokáže Xiaomi MiBand i jinak zjednodušit váš život. Aplikace vám například nabízí pomocnou ruku při hledání vašeho fitness náramku. Při propojení s telefonem dokáže náramek oznámit příchozí hovor, a pokud používáte telefon Xiaomi, automaticky vám ho v ruce odemkne.
Distribuční společnost Stark Distribution zajišťuje pro produkty značky Xiaomi oficiální CE certifikaci.

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..