Google překladač: English Deutsch

schweiss_vorfuehrung_cz.jpgTato série WIG přístrojů je názorným příkladem toho, jak efektivně mohou moderní svařovací systémy pracovat. Jejich hospodárnost začíná již u kvalitních součástí používaných ve všech přístrojích firmy Fronius. Za zvláštní zmínku dále stojí: vysoký stupeň účinnosti,mimořádně nízký příkon při běhu naprázdno a automatické odpojování chladicího okruhu. Zde je snížení spotřeby proudu přímo měřitelné. Patří sem také automatická tvorba kaloty, která snižuje potřebný pracovní

čas. To vše ve svém výsledku přináší prodloužení životnosti, snížení nároků na množství spotřebních dílů a celkový pokles výrobních nákladů. K tomu přistupuje ještě vlastní svařovací systém, který je ve všech směrech rentabilní.
Technologie aktivní vlny zvyšuje hospodárnost: Celý systém je kompletně digitalizovaný: Svařovací zdroj, hořák, dálkové ovládání, rozhraní pro robot, PC-tools.
Digitální signálový procesor (DSP) sleduje a řídí celý svařovací proces.
Provedení ve variantách Standard a Job. Druhá varianta nabízí další funkce, jako např. práci s využitím svařovacích programů (programový, nebo tzv. job provoz), řízení studeného drátu a automatizované nasazení.
Vysoká stabilita oblouku i v případě hliníkových materiálů, které mohou být zcela znečištěny oxidem. Stabilita je zde přímo prokazatelná.
Speciální program pro hliník: Automatická tvorba kaloty na špičce elektrody umožňující dokonalé provaření kořene.
TAC-funkce pro rychlé nastehování materiálů.
Sériová výbava: V případě svařování dvěma přístroji funguje synchronizace obou oblouků, která zajišťuje oboustranné souběžně probíhající svařování.
Pro materiály: hliník a jeho slitiny, barevné kovy, nízko a vysokolegované ocele.
Aplikace: ruční svařování, robotizované svařování.
Oblasti použití: chemický průmysl, stavba nádrží, strojírenství a technologická zařízení atd.
www.fronius.com

Kalendář akcí

<<  Leden 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..