Google překladač: English Deutsch
s novými díly díky SolidWorks

Specializovaný britský výrobce automobilů Westfield Sportscars využívá CAD software SolidWorks, aby do půl století staré konstrukce karoserie vměstnal automobilovou technologii z 21. století a zároveň splnil bezpečnostní předpisy Evropské unie i vlastní normy jakosti. S pomocí SolidWorksu ve Westfieldu vyvinuli Westfield Sport Turbo, nedávno představený dvoumístný sportovní vůz.

Inženýři z Westfieldu využili SolidWorksu při kombinování speciálně upravených i standardní dílů v rámci konstrukce modelu Sport Turbo. Interiér vozu obsahuje – vedle standardních dílů a mechanismů – i upravené díly, například palubní desku a sedadla. Motor, přístroje a sloupek řízení jsou od velké britské automobilky Vauxhall. Díky 3D modelům dílů je mohou konstruktéři firmy Westfield upravit tak, aby fungovaly na menším podvozku, než pro jaký byly navrženy. Řešení SolidWorks také pomáhá firmě Westfield upravit návrhy tak, aby splňovaly předpisy Evropské unie pro prodej na kontinentu. Týkají se všeho – od vnitřní a vnější konstrukce až po viditelnost, bezpečnost a emise.
Software SolidWorks se používá v celém automobilovém průmyslu – od dodavatelů malých součástek po společnosti jako Westfield, které navrhují a vyrábějí vlastní vozy. „Díky své univerzálnosti hraje náš software v automobilovém designu širokou škálu rolí,“ řekl Simon Booker, marketingový ředitel společnosti SolidWorks pro Evropu. „Firma Westfield Sportscars ukazuje, jak se všechny tyto role setkávají při plnění složitých úkolů.“
V oblasti pokračujícího školení, implementace a podpory spoléhá firma Westfield na autorizovaného distributora softwaru SolidWorks, společnost Innova Systems.

www.solidworks.cz

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news