Google překladač: English Deutsch

WAREC – prezentace nakládání s odpady se poprvé uskuteční v Praze v termínu 10.–12. května v PVA Letňany.
Životní prostředí České republiky patří mezi nejvíce zamořené

logowarec.jpg

území různými látkami. Řada těchto látek se dostává do prostředí z odpadů a procesů jejich zpracování. Ročně vznikají v naší republice miliony tun různých druhů odpadů, se kterými je nutné naložit tak, abychom si jednou nemuseli říci „po nás potopa“.
Přednost bychom rozhodně měli dávat dalšímu využití odpadů před jejich pouhým odstraňováním a současně se i zamyslet nad tím, zda děláme dost pro prevenci vzniku odpadů.
Oblast ekologie, životního prostředí a především zpracování látek, které toto prostředí ohrožují, se dostávají stále více do popředí zájmu nás všech.
Veletržní správa TERINVEST se rozhodla, že poprvé v roce 2006 soustředí pozornost na tuto závažnou problematiku do hlavního města ČR Prahy uspořádáním odborného veletrhu nakládání s odpady, recyklace, čištění a ekologie WAREC.
Cílem veletrhu je představit pokrokové ale i tradiční technologie používané v této oblasti a naznačit možnosti dalšího vývoje tohoto významného průmyslového odvětví.
Zajímavou tématikou zpětného odběru výrobků se bude zabývat odborná konference, která se uskuteční v rámci doprovodného programu 1. den veletrhu 10. 5. 2006 ve velkém konferenčním sále vstupní haly V1 v Pražském veletržním areálu Letňany.


Další zajímavostí je společné konání mezinárodního veletrhu WAREC s veletrhy:

MACH - 5. mezinárodní veletrh strojírenské techniky
DRIVE - 3. mezinárodní veletrh výrobců a subdodavatelů pro automobilový průmysl
INTERPLAST- 6. mezinárodní veletrh výroby a zpracování průmyslových plastů a pryží
LOGIST - 1. mezinárodní veletrh logistiky, dopravy, manipulační a obalové techniky.

Souběžné konání veletrhu WAREC a prezentací výše uvedených stěžejních průmyslových oborů umožní vzájemné setkání těch, kteří při svém podnikání odpady produkují s těmi, kteří je dokáží co nejefektivnějším způsobem zpracovávat. Odborní garanti veletrhu budou po celou dobu konání zajišťovat na svých stáncích poradenskou a konzultační činnost včetně informací o odborných kurzech a novinkách v legislativě pro příslušná odvětví.
Přítomnost na veletrhu je pro mnohé náročná časově i finančně. Každá firma dnes zvažuje, zda prostředky, které na svoji prezentaci plánuje, budou vynaloženy dostatečně efektivně, což s sebou přináší i to, že většina firem, které se v dnešní době aktivně účastní na veletrhu, volí prezentaci takovou, která co nejvíce vypovídá o jejich činnosti. Stále více účastníků vsází spíš na představení konkrétních exponátů, pokud možno i s ukázkou provozu, než na formu čistě informační. To však zavazuje i pořadatele k tomu, aby připravil pro prezentaci firem kvalitní podmínky a zabezpečil tak zdárný průběh akce. Jen součinností těchto faktorů může být připravena akce úspěšná, ale především také zajímavá jak pro vystavovatele, tak i pro návštěvníky.
Veletržní správa TERINVEST se snaží o to, aby každá nová veletržní sezóna s sebou přinesla kvalitativní posun kupředu neustálým vylepšováním výstavních prostor. Stejně jako v loňském roce, dochází i letos k otevření zcela nových a moderních výstavních hal, které se již poprvé představí v celé své kráse koncem února při veletrhu SPORT PRAGUE. Příjemný bude i nový vzhled restauračních prostor.
Veletrh WAREC představí jak novinky, tak i tradiční výrobky a technologie a ukáže, jak je dobrá a v řadě oblastí minimálně srovnatelná úroveň našich firem v porovnání se zahraniční konkurencí. Stane se tak především nositelem informací o nových technologiích a technologických možnostech.
Žijeme v tržním prostředí, kde by měla mít hlavní slovo efektivita a ekonomika, kde v konkurenčním boji vítězí ten úspěšnější. Pracovat a vyrábět efektivně znamená nejen získávát nové trhy, ale být schopen udržet se na nich. To však vyžaduje především kvalitní informace a poznatky v oboru. Jedním ze způsobů k jejich získávání a předávání je právě aktivní účast firem na veletrzích a výstavách. Vzájemná setkání, prezentace přítomnosti na trhu, dosažení podnikatelského záměru v určitém prostředí a čase a výměna technologických informací jsou nenahraditelnými prostředky komunikace v oboru.
Věříme, že i vy máte mnoho důvodů představit svůj výrobní sortiment, řešení nejrůznějších aplikací, včetně představení novinek, nebo nabídnout své zkušenosti a prezentace na mezinárodním veletrhu nakládání s odpady, recyklace, čištění a ekologie WAREC bude pro Vás zajímavou příležitostí jak efektivně využít klima veletrhu k naplnění svých firemních záměrů. Již nyní se těšíme na setkání i s Vámi.
www.warec.cz

Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..