Google překladač: English Deutsch

Společnost Incheba Praha, která je dlouhodobým nájemcem holešovického Výstaviště, připravuje v souladu se zněním smlouvy uzavřené s hlavním městem Prahou postupnou výstavbu nových objektů, ale také rekonstrukci stávajících.

V těchto dnech je v plném proudu rekonstrukce ledové plochy v Malé sportovní hale, která by měla být ukončena nejpozději do konce letošního roku tj. 2005. Pokud jde o možnosti koupání, počítá společnost Incheba Praha s obnovou původního objektu bazénu. Rekonstrukce bazénu by měla být dokončena již do konce roku 2005.
Největší plány má však Incheba v sousedství dnešních Křižíkových pavilónů. Zde by nejpozději do konce roku 2007 měla vyrůst nová víceúčelová hala a to jako první etapa dalšího rozvoje areálu. Předpokládá se samozřejmě, že nadále bude atrakcí této části areálu Křižíkova fontána, a že do provozu budou integrovány i současné Křižíkovy pavilóny a Divadlo Spirála.

incheba_1.jpg

Nová hala bude mít všechny parametry moderního evropského výstavního prostoru a umožní přenést velkou část výstavních a veletržních aktivit právě do dolních částí areálu a ve značné míře znovunavrátit Průmyslový palác společenským, kulturním a odborným akcím. Souvisí to nejen s uvedenými body obnovy, ale také s využitím dalších objektů na Výstavišti. Víceúčelové využití bude mít však i nová hala. Počítá se zde s rozmanitými sportovními a kulturními akcemi většího rozsahu. Areál tedy bude disponovat komplexním zázemím pro vystavovatele i návštěvníky. Výstaviště Praha - Holešovice se tak stane nejmodernějším prostorem pro pořádání veletrhů a výstav v hlavním městě.
Součástí celkového architektonicko-urbanistického řešení je samozřejmě i vyřešení parkování a celková proměna dopravní situace v okolí Výstaviště. Cílem této koncepce je nejen zatraktivnění prostředí výstavního areálu, ale také zvýšení jeho využití, a to právě zlepšením služeb a celkového servisu i využitím dalších objektů na Výstavišti.

www.incheba.cz

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news