Google překladač: English Deutsch

AirLive, společnosti Ovislink Corp., jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, přináší na trh cenově výhodnou a na vybavení bohatou Dual Stream Outdoor Infrared IP kameru – AirLive OD-300CAM. Začněme s exteriérem, AirLive OD-300CAM je uložena ve voděodolném krytu, který zajišťuje 100% chod kamery i v nepříznivých podmínkách. VGA progresivní CMOS senzor zajišťuje excelentní kvalitu obrazu a společně s infračervenými LEDkami Vám přinese vynikající obraz i při nulovém osvětlení (tma tmoucí). Napájení a připojení kamery k síti je zajištěno jedním ethernet kabelem a podporou standardu IEEE-803.3af – PoE. Díky této podpoře stačí ke kameře připojit jen jeden kabel.

„V AirLive dobře víme, že bezpečnost a profesionální dohled je priorita jak společností, tak i jednotlivců. To je jeden z mnoha důvodů, proč jsme pro naše zákazníky vyvinuli profesionální sledovací kameru za vynikající cenu, která pokryje všechny jejich potřeby.“ Řekla Liba Krejzlíková, Marketing Managerka AirLive.


Další vlastnosti AirLive OD-300CAM jsou – vysoký standard web šifrování pro ochranu soukromí před cizím napadením, vylepšená efektivita přenosu dat při funkci Dual Stream, podpora 2-way audio (obousměrné audio), web monitoring, mobile phone monitoring.


AirLive OD-300CAM je nyní dodávána s AirLive CamPro Express softwarem pro profesionální sledování až 16-ti kamer. Web monitoring a E-Map jsou zdarma.


http://airlive.com/product/product_3.jsp?pdid=PD1226867218643