Google překladač: English Deutsch

Hypertherm, celosvětově přední představitel technologie řezání kovů plazmovým obloukem, oznamuje, že systém Powerrmax30 získal nejvyšší produktové hodnocení v podobě 5 hvězdiček od organizace CESVI Brazil, člena organizace Research Council for Automotive Repairs (RCAR). RCAR je celosvětová organizace, jejíž primární činnosti jsou spojeny s technickými aspekty oprav po nehodách, bezpečností a požadavky na školení, které se týkají motorových vozidel.

Systém Powermax30 před obdržením 5hvězdičkového hodnocení podstoupil skupinu testů určených ke změření spolehlivosti, efektivnosti a funkčnosti jednotky. Jednotka se stala prvním a jediným systémem pro řezání kovů plazmovým obloukem, který obdržel 5hvězdičkové osvědčení CESM.

Powermax30 má doporučený řezný výkon 6 mm, přestože zvládne odřezat i kov s dvojnásobnou tloušťkou. Během testování si posuzovatelé všimli několika konstrukčních a výkonových vlastností, díky kterým je systém velmi vhodný pro použití v automobilovém průmyslu. Mezi tyto aspekty patří:

· Kompaktní rozměry a hmotnost pouhých 9 kg, které usnadňují pohyb po někdy velmi přelidněných automobilových dílnách
· Dobře promyšlené ovládací prvky, které usnadňují obsluhu plazmové řezačky
· Bezpečnostní blokování, které zamezuje operátorovi nechtěně zapálit hořák
· Kuželovitý hořák umožňující řezání i v malých prostorech, např. pod kapotou, a dlouhé vedení pro hořák
· Měnič napětí umožňující jednotce pracovat s napětím 110 i 220 V
· Vynikající výkon a trvale vysoká kvalita řezání
· Spotřební díly s dlouhou životností, které jsou rychle a snadno vyměnitelné

Posuzovatelé dospěli k názoru, že Powermax30 představuje dobrou investici, protože splnil všechny zkoušky trvanlivosti a neobjevily se u něj žádné problémy s odolností. Organizace dokonce pochválila společnost Hypertherm za uživatelskou příručku, která je napsaná velmi jasně a obsahuje všechny potřebné informace.

Hypertherm navrhuje a vyrábí nejmodernější systémy pro plazmové řezání, které se používají v řadě průmyslových odvětvích, jako jsou stavba lodí, výroba a opravy automobilů. Produktová řada zahrnuje ruční a mechanizované systémy a spotřební díly pro řezání plazmou, stejně jako systémy CNC a výškové regulátory. Prestiž této společnosti v oblasti plazmové inovace sahá až do roku 1968, kdy společnost Hypertherm představila řezání plazmou, kdy plazmový oblouk je koncentrován pomocí vstřikování vody.

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news