Google překladač: English Deutsch

Vysavač GAS 15 L Professional od firmy Bosch je kompaktní a univerzální vysavač, určený pro vysušování mokrých/suchých nátěrů a tekutých nátěrů, který profesionální řemeslníci mohou využít jak v dílnách, tak i přímo na staveništi. Tento vysavač dosahuje tlaku sání až 215 milibarů díky své výkonné 1 200-Wattové sací turbíně, která jej činí vhodným pro vysoušení v mokrém i suchém provozu. Kromě vysokého sacího výkonu se tento vysavač dá použít rychle a jednoduše k vysoušení suchých a tekutých nátěrů díky své integrované funkci ofukování. Vysavač je rovněž vybavený poloautomatickým systémem pro čištění filtru, který umožňuje čištění filtru pouhým stisknutím tlačítka, aniž byste museli vysavač otevřít. To zabraňuje usazování prachu na filtru během delších pracovních operací. Můžete tudíž pracovat nepřetržitě.

Bosch-GAS-15-L

 

Univerzální a vybavený integrovanou funkcí ofukování pro vysušování: Vysavač GAS 15 L Professional od firmy Bosch určený pro vysušování mokrých, suchých a tekutých nátěrů

 

- Vysoký sací výkon díky výkonné 1 200 Wattové sací turbíně

- Integrovaná funkce ofukování zajišťující rychlé a snadné vysoušení suchých a tekutých nátěrů

- Poloautomatický systém čištění filtru. Čistí filtr stiskem tlačítka

 

Vysavač GAS 15 L Professional – univerzální v každém detailu

Kromě své kompaktní konstrukce a nízké hmotnosti pouhých 6 kg nabízí vysavač GAS 15 L Professional profesionálním řemeslníkům mnoho výhod, které práci zjednodušují. Například má přídavný držák ve své horní části a je také vybavený izolovaným vodičem a držákem na hadici. Specifickou výhodou hadice je to, že její povrch je navržený tak, aby nezanechával žádné stopy na citlivých površích. Přístroj se automaticky zastaví, jakmile dojde k dosažení maximální hladiny kapaliny.

Vysavač GAS 15 L Professional od firmy Bosch určený pro vysušování mokrých/suchých a tekutých nátěrů je dle celosvětového standardu vhodný pro prach s hodnotami dle evropské normy L a je kompatibilní s řadou elektrického nářadí z produktové série od firmy Bosch.

Jestliže se zapojí do integrované elektrické zásuvky na vysavači GAS 15 L Professional další elektrické nářadí, vysavač se automaticky spustí, jakmile se uvede do provozu připojené elektrické nářadí. Profesionální řemeslníci mohou zakoupit ve specializovaných maloobchodních prodejnách za cenu 6990 Kč včetně DPH.

 

www.bosch.cz

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news