Google překladač: English Deutsch
Full banner Taitra

Společnost PCS spol. s r. o., přední dodavatel bezpečnostních technologií, představuje dvě nové řady kamer značky PELCO určených pro nepřetržité zabezpečení budov a pozemků. Vzhledem k přijatelné ceně jsou tyto výkonné kamery ideální pro široké spektrum použití, například pro ochranu a střežení soukromých domů a objektů, škol, kancelářských budov i průmyslových objektů.

S řadou barevných digitálních CCD kamer C10CH získává uživatel kvalitní obraz a reprodukci barev pro různá prostředí. Tato řada je vůbec nejmenší mezi kompaktními kamerami značky PELCO a vyznačuje se jednoduchou instalací. Díky své velikosti se hodí pro montáž do malých kompaktních krytů nebo polokulovitých (minidome) krytů. Pomocí on-screen nabídky nastavení a pokročilých uživatelských profilů produkuje ostré a jasné snímky.
Řada den/noc kamer C10DN nabízí ostrý barevný obraz, nebo (černobílý obraz) za snížených světelných podmínek. Disponuje množstvím funkcí, které jsou typické pro větší a dražší kamerové systémy, a proto je jasnou volbou pro všechny bezpečnostní aplikace. Kamera disponuje odnímatelným mechanickým infračerveným (IR) filtrem, který tato kamera s ultravysokým rozlišením automatiky přepíná mezi barevnými a černobílými (B-W) režimy, tak jak se mění světelné podmínky pro zajištění jasného a čistého obrazu ve dne i v noci.
Další vlastnosti nových kamer:
· režim Den/Noc s automatickým nebo manuálním přepínáním (pouze C10DN)
· digitální zpracování obrazu a jeho vylepšení s pomocí DSP čipu (digital signal processing)
· extra vysoké rozlišení 540 TVL (počet televizních řádků)
· citlivost 0,3 luxů
· OSD nabídka nastavení, ovládání bočním joystickem
· auto detekce DC/video drive objektivu
· kompenzace prodloužení délky video kabelu
· jasné zobrazení míst se silným zdrojem protisvětla pomocí eclipser funkce (potlačení protisvětla a vyrovnání expozice)
www.pcs.cz

Conrad

Kalendář akcí

<<  Listopad 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
SIAF Guangzhou