Google překladač: English Deutsch

group.gifJAJAH nyní v České republice nabízí volání z telefonu na telefon zdarma do většiny nejčastěji volaných míst celého světa. Registrovaní uživatelé v České republice mohou nyní zdarma telefonovat do Německa, Velké Británie, USA, Číny a mnoha dalších zemí. Pokud si chcete zatelefonovat, stačí navštívit

internetové stránky a zadat vaše telefonní číslo a telefonní číslo volaného. Nejlepší na tom je, že k rozhovoru používáte váš běžný telefonní přístroj! Telefonní hovory do oblastí, kde volání není úplně zdarma, jsou nabízeny za velmi nízké ceny, které jsou obvykle o 80 procent levnější než je cena běžných mezinárodních hovorů.
Roman Scharf, spoluzakladatel společnosti JAJAH, řekl: "Společnost JAJAH boří hranice globální komunikace. Firma JAJAH je vůbec první firmou, která nabízí bezplatné telefonování z běžných telefonních přístrojů."
Webovské telefonní služby společnosti JAJAH se velmi snadno používají: stačí jenom vytočit telefonní číslo a mluvit do telefonního přístroje obvyklým způsobem. Číslo volaného ale zadáváte na internetových stránkách společnosti JAJAH.
Volání zdarma není jen časově omezenou nabídkou, ale naopak součástí strategie společnosti JAJAH. Neplatíte žádné měsíční poplatky, žádné poplatky za registraci, ani nemusíte podepisovat žádné závazné smlouvy.
www.jajah.com

Kalendář akcí

<<  Květen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
162122
23242526272829
     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..