Google překladač: English Deutsch

Společnost McAfee, Inc. oznámila aplikaci McAfee® VirusScan® for Mac ve verzi 8.6. Jedná se o jedno z prvních antivirových řešení pro nejnovější systém společnosti Apple, Leopard (verze systému Mac OS X 10.5). Uvedením aplikace McAfee VirusScan for Mac ve verzi 8.6 poskytuje společnost McAfee proaktivní zabezpečení zákazníkům, kteří potřebují ochranu pro svá soukromá data bez ohledu na to, kde jsou tato data uložena. Aplikace McAfee VirusScan for Mac chrání koncové body na platformě Macintosh proti škodlivému kódu (malware) a dalším nechtěným programům (například spywaru), které mohou být cílené na systémy Mac OS. V případě nasazení na úrovni organizace lze tento produkt centrálně spravovat pomocí platformy McAfee ePolicy Orchestrator®.

mcafee_virusscan.gif

Společnost McAfee nabízí jako součást své strategie McAfee Security Risk Management (správa bezpečnostních rizik) široké portfolio bezpečnostních řešení, které chrání uživatele na mnoha úrovních a před řadou hrozeb. Aplikace McAfee VirusScan for Mac je schopna zachytit více než 330 000 exemplářů škodlivého kódu na všech platformách.

Funkce a přínosy
Jako první prodejce bezpečnostních řešení, který oznamuje podporu pro systém Leopard, zajišťuje společnost McAfee, že všichni, kdo rychle přejdou na nový Mac OS, budou patřičným způsobem chráněni. Aplikace McAfee VirusScan for Mac verze 8.6 nabízí následující funkce
a přínosy:

- Výrazné zvýšení rychlosti díky ukládání souborů do vyrovnávací paměti
Funkce ukládání souborů do vyrovnávací paměti při přístupu nebo na vyžádání výrazně zrychluje proces skenování (kontroly). Umístění souborů, které již byly prověřovány, do vyrovnávací paměti, sníží například čas potřebný pro provedení kontroly z minut na sekundy.

- Centrální správa pomocí platformy ePolicy Orchestrator 4.0
Aplikace McAfee VirusScan nabízí vylepšenou správu pomocí platformy ePO(TM) 4.0, nové konzole pro správu od společnosti McAfee. Konzole, jejímž rozhraním je webový prohlížeč, umožňuje uživatelům počítačů Mac získávat v reálném čase přehled o stavu zabezpečení.

- Podporu pro inkrementální (přírůstkové) aktualizace definic souborů
Tato funkce omezuje velikost definic z megabajtů na kilobajty (8 MB vs. 100 KB), což umožňuje provádět každodenní aktualizaci snadno a rychle.

Dostupnost
Aplikace McAfee VirusScan for Mac v8.6 je k dispozici od prodejců/distributorů společnosti McAfee a v on-line obchodu na stránce http://www.ShopMcAfee.com

Kalendář akcí

<<  Září 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..