Google překladač: English Deutsch

Premium-48-product.jpgTermostatické směšovací ventily ESBE představují jednoduché řešení, jak ochránit obyvatele bytu před opařením. Systém může také udržovat teplotu zneškodňující bakterie rodu Legionella. Malé zásahy mohou učinit instalatéra hrdinou pro děti a rodiny. Tekoucí voda nesmí nikoho neopařit a zároveň nesmí obsahovat bakterie rodu Legionella. Termostatické směšovací ventily ESBE mohou být instalovány v různých místech, tak aby byla domácnost chráněna před možností opaření. Instalací ventilu ESBE Basic 35-60° za ohřívačem vody vznikne bezpečný systém s ochranou proti opaření. Basic 35-60° je nastaven tak, aby udržoval teplotu vody v systému na max. 55 °C. Voda je dostatečně horká na to, aby zabíjela bakterie rodu Legionella, ale zároveň dostatečně chladná, aby zabránila opaření. Dalším krokem je instalace ESBE Premium 48° na vstupu vody do koupelny. Ventil je nastaven na 48 °C a má vestavěnou funkci pro vyrovnávání rozdílu vstupních tlaků. Ta okamžitě reaguje na změny tlaku v rozvodu vody. Ventil udržuje zvolenou teplotu vody ve sprše v rozsahu max. 1° i při změnách tlaku a teploty v systému. Pokud by došlo k náhlému poklesu tlaku studené vody, zavře ventil do vteřiny teplou vodu.

Tímto způsobem má voda ve sprše, ve vaně a v umyvadle rovnoměrnou komfortní teplotu a je samozřejmě zcela bezpečná proti opaření. ESBE Premium 48° je také poniklovaný z estetických důvodů.
Instalace zabraňující opaření jsou jen jedním z několika jednoduchých způsobů jak se stát hrdinou u vašich zákazníků. Termostatické směšovací ventily ESBE jsou vhodnou alternativou i pro jiné aplikace – jednoduché instalace, kterými můžete vašim zákazníkům šetřit energii i peníze.
Použitím ventilů ESBE Basic 35-60° můžete spořit energii ve slunečních otopných systémech. Ventily mohou mít lepší kontrolu akumulace, jsou-li napojeny na akumulační nádrž pomocí dvojitého okruhu. Tak bude systém akumulace účinnější a uspoří náklady na dodatkovou energii, to jsou dva faktory, které velmi rychle vrátí náklady na instalaci.
ESBE Basic 20-43° usnadňuje instalaci chytrého a bezpečného systému podlahového topení. Ventil rychle snižuje teplotu v podlahovém topení na požadovanou úroveň a obsluhuje systém do 130 m2. K udržení příjemné a bezpečné teploty pro nohy i pro podlahu není zapotřebí žádných dalších čidel. Práce je rychle provedena a vaši zákazníci ušetří jak investice, tak i provozní náklady.
Další informace a podrobné obrázky aplikací najdete na našich internetových stránkách:
www.esbe.cz

Kalendář akcí

<<  Září 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..