Google překladač: English Deutsch

Termostatické směšovací ventily ESBE představují jednoduché řešení, jak ochránit obyvatele bytu před opařením. Systém může také udržovat teplotu zneškodňující bakterie rodu Legionella. Malé zásahy mohou učinit instalatéra hrdinou pro děti a rodiny. Tekoucí voda nesmí nikoho neopařit a zároveň nesmí obsahovat bakterie rodu Legionella. Termostatické směšovací ventily ESBE mohou být instalovány v různých místech, tak aby byla domácnost chráněna před možností opaření. Instalací ventilu ESBE Basic 35-60° za ohřívačem vody vznikne bezpečný systém s ochranou proti opaření. Basic 35-60° je nastaven tak, aby udržoval teplotu vody v systému na max. 55 °C. Voda je dostatečně horká na to, aby zabíjela bakterie rodu Legionella, ale zároveň dostatečně chladná, aby zabránila opaření. Dalším krokem je instalace ESBE Premium 48° na vstupu vody do koupelny. Ventil je nastaven na 48 °C a má vestavěnou funkci pro vyrovnávání rozdílu vstupních tlaků. Ta okamžitě reaguje na změny tlaku v rozvodu vody. Ventil udržuje zvolenou teplotu vody ve sprše v rozsahu max. 1° i při změnách tlaku a teploty v systému. Pokud by došlo k náhlému poklesu tlaku studené vody, zavře ventil do vteřiny teplou vodu.

Premium-48-product.jpg

Tímto způsobem má voda ve sprše, ve vaně a v umyvadle rovnoměrnou komfortní teplotu a je samozřejmě zcela bezpečná proti opaření. ESBE Premium 48° je také poniklovaný z estetických důvodů.
Instalace zabraňující opaření jsou jen jedním z několika jednoduchých způsobů jak se stát hrdinou u vašich zákazníků. Termostatické směšovací ventily ESBE jsou vhodnou alternativou i pro jiné aplikace – jednoduché instalace, kterými můžete vašim zákazníkům šetřit energii i peníze.
Použitím ventilů ESBE Basic 35-60° můžete spořit energii ve slunečních otopných systémech. Ventily mohou mít lepší kontrolu akumulace, jsou-li napojeny na akumulační nádrž pomocí dvojitého okruhu. Tak bude systém akumulace účinnější a uspoří náklady na dodatkovou energii, to jsou dva faktory, které velmi rychle vrátí náklady na instalaci.
ESBE Basic 20-43° usnadňuje instalaci chytrého a bezpečného systému podlahového topení. Ventil rychle snižuje teplotu v podlahovém topení na požadovanou úroveň a obsluhuje systém do 130 m2. K udržení příjemné a bezpečné teploty pro nohy i pro podlahu není zapotřebí žádných dalších čidel. Práce je rychle provedena a vaši zákazníci ušetří jak investice, tak i provozní náklady.
Další informace a podrobné obrázky aplikací najdete na našich internetových stránkách:
www.esbe.cz

Kalendář akcí

<<  Duben 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  9121314
1516172021
2225262728
2930     
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news