Google překladač: English Deutsch

Firma Festo, dodavatel automatizačních technologií, se dál rozrůstá. Nejdůležitější zahraniční trhy, na které firma v poslední době expandovala, jsou nejen v Číně, Indii, Rusku a východní Evropě, ale i v USA. Dalším krokem ve vývoji firmy bylo rozšíření výroby o nové oblasti, jako jsou elektrické řídící systémy nebo celý proces automatizace. Na strojírenském veletrhu v Hanoveru firma představila několik zajímavých novinek.

fe.jpg

Novou definici modularity ventilů představují ventilové terminály MPA. Ať samostatný ventil, ventilový terminál s vícepólovým konektorem nebo s připojením na průmyslovou síť. S MPA máte k dispozici nejmodernější stavebnicovou technologii robustních ventilů - kovových těles ventilů a kovových připojovacích desek.
Snadného rozšiřování nebo přestaveb je dosaženo díky modularitě a přizpůsobivosti, dalším zjednodušením je i snadná montáž připojovacích bloků. Indikace LED přímo na ventilech a diagnostická hlášení po síti  umožňují rychlé hledání příčin poruch.
Proměnlivost je umožněna přizpůsobivým napájením stlačeným vzduchem, různými tlakovými zónami a možností přídavného napájení vzduchem v libovolném místě.
Ovládání ventilů je vysoce hospodárné díky sériové komunikaci (velký počet ventilů - až 32 pozic s max. 64 cívkami ventilů). Teplotní rozsah pro práci ventilových terminálů je -5°C až 50°C. www.festo.com

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..