Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce

Bahco uvádí na trh nové Stavitelné kleště z řady Ergo určené pro práci vyžadující široké rozevření čelistí. Bahco Ergo 8226 mají rozevření čelistí až do 67 mm a svou délkou 400 mm poskytují pákový efekt dostatečný pro utažení nebo uvolnění článků, například spojek trubek. Ergonomicky navržené nářadí redukuje námahu ve svalech dlaně a předloktí pracujícího. Ergo 8226 Stavitelné kleště mají kovové tlačítko umožňující rychlé nastavení do 13 poloh rozevření.
Nový Bahco Ergo 8226 je vyroben z chrom-vanadové ocele s antikorozní černě oxidovanou povrchovou úpravou. Jejich speciálně tvrzené čelisti jsou řešeny pro podání maximálního výkonu sevření jak na zakřiveném tak i na hladkém povrchu. Rozpětí upnutí lze nastavit jednou rukou do 13 různých poloh pomocí stisknutí rychlého tlačítka na horním rameni.
"Při vývoji nových produktů se velká pozornost věnuje ergonomickému designu", říká Marcel Petersen, Obchodní marketingový manager Bahco. "Cílem našeho ergonomického přístupu je přispět k minimalizování rizika úrazů na pracovišti."
Ergonomicky řešené rukojetě mají široký kontaktní povrch, který snižuje tlak na dlaň a prsty. Tím vysoce klesá i riziko pracovních úrazů. Tato část rukojetí, která přichází do styku s dlaní, je vyrobena z termoplastického eleastomeru, zajišťujícího pevné uchopení i při zaolejovaných rukách.
Bahco 8226 je největší nářadí ve skupině Ergo Stavitelné kleště, která nyní zahrnuje kleště s délkou od 210 do 400 mm. Ergo-symbol je důkazem, že toto nářadí prošlo firemním 11-bodovým vývojovým programem, což znamená, že tyto Stavitelné kleště byly po dobu vývoje alespoň třikrát vyzkoušeny a oceněny odbornými pracovníky.
www.bahco.com

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Říjen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
17181920
212627
28293031   
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..