Google překladač: English Deutsch
ISH 2009

To, jak se dají ekologicky a současně i úsporně využívat v budovách tak cenné zdroje, jako jsou voda a energie, prezentuje průmysl od 10. do 14. března 2009 ve Frankfurtu nad Mohanem na ISH, vedoucím světovém veletrhu, který se specializuje na svět koupelen, stavební techniku a zařízení budov, energii, klimatizaci a obnovitelné energie. Řešit se budou zásadní problémy: Jak získají všichni lidé přístup k čisté pitné vodě? A jak můžeme ve vlastních čtyřech zdech přiškrtit spotřebu energie tak, aby i v budoucnu mohl mít každý vytápění a klimatizaci a zároveň je dokázal zaplatit?

Ve světě koupelen předvádí více než 700 vystavovatelů, pod heslem „Voda je život“, ekologická řešení designových koupelen. Celosvětově největší showroom nabízí nejnovější designové trendy i moderní techniku přizpůsobenou dnešním potřebám. Koupelna je totiž synonymem kvality života, pohody, wellness a bezprostředně přispívá ke zdraví lidí. Jenže voda, současně i nejdůležitější podmínka existence života, je celosvětově omezený zdroj, který vyžaduje ekologická řešení. A tak sanitární průmysl představuje, jak lze s pomocí moderních technologií snížit spotřebu vody, odpadní vodu znovu upravit na pitnou nebo snížit spotřebu čisticích prostředků díky použití koupelnových materiálů nenáročných na údržbu. Na téma šetrného přístupu ke zdrojům navazuje řadou informací, speciálních témat, akcí a vrcholných událostí rámcový program již před veletrhem i během ISH 2009 a dále toto téma prohlubuje.

V oblasti stavební techniky a zařízení budov, energie a klimatizace, průmysl prezentuje technologii Green Building – ekologická řešení, která kombinují energetickou efektivnost, tedy moderní techniku vytápění a klimatizace, a obnovitelné energie. Ty hrají stále důležitější roli, což se odráží v obsáhlé paletě nabídky ISH, která sahá od solárních termických systémů přes fotovoltaiku, biomasu, tepelná čerpadla a vytápění dřevem a peletami až po klimatizační systémy s podporou solární techniky. Aspekty produktové nabídky v rámcovém programu ISH obsahově prohlubují např. fórum Technologie a energie, fórum Klimatizace, fórum IKK Building a specializovaná výstava Krbová a kachlová kamna.

V roce 2009 ISH slaví velice významné jubileum, které připomíná i padesátka v logu veletrhu. „ISH existuje už padesát let, což je výročí, které svědčí o dlouhé a úspěšné tradici,“ říká Dr. Peters. „Během těchto let se veletrh ISH etabloval jako největší přehlídka odvětví na světě. Neustále poskytuje odpovědi na aktuální témata. Koncepce, kontinuita, místo pořádání a partneři – to jsou základní předpoklady úspěchu mezinárodního odborného veletrhu.“

ISH nabízí v roce 2009 v takřka vyprodaném veletržním areálu na více než 250 000 m2 btto plochy nabídku, která je co do šíře a hloubky neporazitelná. Messe Frankfurt očekává takřka 2 400 výrobců – k nimž patří všechny nejvýznamnější firmy na trhu s nejmodernějšími technologiemi – a více než 200 000 návštěvníků, což bude znamenat obdobný úspěch jako při předchozí akci.

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
www.ish.messefrankfurt.com

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news