Google překladač: English Deutsch

Mezinárodní veletrh Stainless, který se v České republice koná od roku 2001 každý druhý rok, patří k nevýznamnějším událostem v průmyslu ušlechtilých a korozivzdorných ocelí – a to v evropském měřítku. Akci pořádala německá společnost Focus Rostfrei na výstavišti v Ostravě. V loňském roce však zájem vystavovatelů začal převyšovat možnosti tamějšího výstavního areálu. Nyní dochází k podstatné změně. Pátý ročník se bude konat na brněnském výstavišti, v termínu 7. – 9. dubna 2009, novým pořadatelem a vlastníkem veletrhu se stala firma Veletrhy Brno, dceřiná společnost Messe Düsseldorf. Pro vystavovatele a účastníky kongresu to znamená komfortní zázemí moderního brněnského výstaviště, které letos slaví osmdesát let od svého založení.

Brno nabízí nejen výstavní pavilony odpovídající mezinárodnímu standardu, ale i dobré dopravní napojení na národní i mezinárodní trasy a obrovský počet hotelových kapacit, tedy vše, co je pro „hlavní město veletrhů“ důležité. Pro pravidelné účastníky akce Stainless se však změní jen lokalita – vše, na co byli zvyklí z předchozích ročníků zůstane zachováno. Od příjezdu, přes montáž veletržního stánku, exkluzivní program přednášek a následující procházku historickým centrem města, až po oblíbenou společenskou akci Farewell Party.

Veletrh Stainless 2009 bude ideální prezentační i komunikační základnou, všem zájemcům o trh s ušlechtilou a korozivzdornou ocelí usnadní vytváření nových a udržování již stávajících kontaktů s kooperačními partnery a odběrateli. Všechny významné osobnosti a firmy z evropské branže ušlechtilé a korozivzdorné oceli se totiž setkají v dubnu 2009 právě v Brně.

Zpracoval Ing. Václav Matys

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..