Google překladač: English Deutsch

Ve dnech 15. – 18. 4. 2008 se uskuteční v Praze – Holešovicích jubilejní 30. ročník mezinárodního zdravotnického veletrhu PRAGOMEDICA 2008. Novinkou letošního ročníku je výrazný nárůst vystavovatelů ze zahraničí (celkem z 24 států), s velkou prezentací se představí firma z Německa, Rakouska, Slovenska, Polska, Francie, Itálie, Velké Britanie, ale i z Kanady, USA. Přijede také početná skupina čínských firem, připravuje se rovněž účast firem z Ruska, Turecka a Polska. Podíl zahraničních vystavovatelů na celkovém počtu vystavujících firem představuje 20%. Pro vystavovatele bude zorganizována tradiční soutěž GRAND PRIX PRAGOMEDICA 2008 „o nejlepší exponát“.

Tento veletrh bude prezentovat nábytek pro zdravotnická zařízení, oděvy pro pacienty i personál, materiály a další zdravotnické potřeby, speciální lékařské přístroje, vybavení operačních sálů a specializovaných laboratoří.

K výrazně zastoupeným oborům patří vždy technika pro diagnózu a terapii, stimulace a náhrada orgánů a tkání, endoskopická diagnostika a terapie, speciální přístroje pro jednotlivé medicínské obory. Součástí veletrhu jsou i počítačová vybavení a vybavení pro záchrannou a sanitní službu.

Důležitou součástí veletrhu je rovněž i léčebná rehabilitace, která každým rokem nabývá na významu. V rámci tohoto oboru se letos představí např.: BTL, zdravotnická technika, Enraf-Nonius, Sajo, Alfamedic, Puro-Klima, Zimmer Medizinsysteme a mnoho dalších. Nebudou chybět takové stálice jako např. Olympus, Siemens, Philips, Toshiba, GE Healthcare, Hospimed, B. Braun Medical, BMT, Miele, Biovendor, Schoeller Instruments, Dialab, Carl Zeiss, Medista atd.

Zpracoval podle časopisu Euro Ing. Václav Matys, Zlín

Kalendář akcí

<<  Červen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..