Google překladač: English Deutsch

POWTECH veletrh, který se koná ve dnech 27. – 29. dubna 2010 v Norimberku, je již téměř po dvě desetiletí vůdčím veletrhem mechanických technologií pro zpracování sypkých a práškových hmot. Jak vystavovatelé, tak odborní návštěvníci od počátku oceňovali vysoce koncentrovanou výměnu informací a aktuálním vývoji v oblasti výkonných zařízení a procesů, které jsou nezbytné v chemickém, farmaceutickém a potravinářském průmyslu, stejně jako ve výrobě barev a laků, zpracování kameniv, zemin a v keramickém průmyslu.

TechnoPharm, je jediným odborným veletrhem high-tech, který předvádí odbornou nabídku pro farmaceutický průmysl v dokonalé a ucelené formě. Veletrh se v Evropě etabloval jako významné fórum v oblasti pevných a tekutých forem, validace a GMP, sterilní techniky a analytiky, výroby a výzkumu.
Na tomto mezinárodním veletrhu předvádějí výrobci strojů a zařízení nejnovější výsledky vývoje, od sterilních procesů až po balení.
V průmyslových odvětvích zpracovávajících práškové a sypké materiály, stejně jako v procesních technologiích v oblasti farmaceutiky, potravinářství a kosmetiky, je dnes bezpečnost zařízení a protiexplozní prevence aktuálnější než kdy jindy.
Proto je samozřejmé, že POWTECH/TechnoPharm 2010 jako vůdčí specializované veletrhy věnují tomuto důležitému tématu patřičný prostor. Potenciál ohrožení názorně předvedou ukázky exploze prahu, předváděné denně v parku výstaviště.

Kalendář akcí

<<  Říjen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..