Google překladač: English Deutsch

Veletrh Aqua-therm se již podvanácté stane magnetem pro všechny zájemce o obory vytápění, ventilace, klimatizace, regulace a ekologie. Letos proběhne ve dnech 22. - 26.11. na pražském výstavišti v Holešovicích a opět slibuje přehlídku novinek v oborech technických zařízení budov, kam patří mimo jiné i komplexní řešení pro tepelnou pohodu domů, komfortní bydlení a nízkoenergetické či pasivní domy. Veletrh představí nabídku 400 firem - výrobců, dovozců, velkoobchodů, montážních, projekčních a servisních firem v oborech: kotle a ostatní zdroje tepla, otopná tělesa, odvody spalin, čerpadla, ventilátory, potrubní systémy, klimatizace, větrání, chlazení, měření, regulátory a stále žádanější ekologické systémy.

aqua.gif

Vystavující firmy předvedou novinky v této oblasti nejen odborné veřejnosti, ale i koncovým uživatelům, kteří pod jednou střechou naleznou širokou přehlídku produktů i nezávislá poradenská střediska.
Součástí veletrhu je konference TZB, jejíž přednášky jsou zdarma přístupné pro všechny zájemce.
Otevírací doba veletrhu je od 10.00 do 18.00 hod., v sobotu do 16 hodin. Pro větší pohodlí návštěvníků bude zřízená bezplatná autobusová doprava ze stanice metra Nádraží Holešovice přímo do areálu Výstaviště. Další aktuální informace poskytne server www.tzb-info.cz.