Google překladač: English Deutsch

Po osmnácti úspěšných ročnících v Praze se bude 19. mezinárodní veletrh elektrotechniky a elektroniky AMPER konat v Brně. Organizátorem zůstává Terinvest, Veletrhy Brno poskytují haly a jsou dodavatelem služeb.
 

2. června 2010 podepsaly firmy Terinvest a Veletrhy Brno smlouvu o konání mezinárodního veletrhu elektrotechniky a elektroniky AMPER a veletrhu optických technologií a aplikací OPTONIKA na brněnském výstavišti.

První veletrh AMPER/OPTONIKA v Brně se bude konat ve dnech 29.3. – 1.4.  2011 v moderních halách P, F, V, G1 a G2.

Veletrhy AMPER a OPTONIKA budou mít statut hostující akce, tj. pořadatelem zůstává Terinvest, spolupracujícím subjektem, pronajimatelem výstavních hal a dodavatelem technických služeb jsou Veletrhy Brno.


AMPER/OPTONIKA patří mezi nejvýznamnější veletrhy v Česku. Poslední ročník se uskutečnil na výstavišti v Letňanech v letošním dubnu. Výstavní plochu přes 31 tisíc čtverečních metrů obsadilo 705 vystavovatelů z 21 zemí, veletrh navštívilo téměř 50 000 návštěvníků. AMPER/OPTONIKA vhodně doplňuje portfolio významných veletrhů na brněnském výstavišti a potvrzuje jeho roli středoevropského výstavního centra. Generální ředitel Veletrhů Brno Jiří Kuliš k tomu dodává: „Rozhodnutí Terinvestu je logickým řešením pro budoucnost Amperu. Přesun veletrhu Amper do Brna dokládá, že v ČR jedině výstaviště v Brně splňuje technické a logistické standardy pro uspořádání rozsáhlejšího mezinárodního veletrhu na
skutečně evropské úrovni. Amper bezpochyby je takovou akcí.“ "Rozhodnutí přesunout veletrh AMPER do Brna je vyústěním komplikované situace v Pražském výstavnictví. V současnosti nejsou v Praze pro veletrh tohoto rozměru a významu k dispozici potřebné kapacity. Navíc geografická poloha Brna je výhodná pro blízkost hlavních center Čech, Moravy, Slezka,
Slovenska, Rakouska a Maďarska. Lze tedy předpokládat zvýšenou návštěvnost z těchto regionů“ uvedl generální ředitel společnosti Terinvest p. ing. Jiří Šviga.

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..