Google překladač: English Deutsch

Na veletrh AMPER 2011, který se bude konat od 29.3. do 1.4. 2011 v areálu BVV Brno, je již přihlášeno 400 vystavovatelů ze 17 zemí světa. Jak prozradil ing. Jiří Šviga, generální ředitel pořadatele veletrhu AMPER v současné době vystavovatelé obsadili již 10 000 m2 čisté výstavní plochy.

Příští ročník veletrhu AMPER bude doplněn o výstavy Robotů a elektromobilů, kde se návštěvníci mohou těšit na pikantnosti z těchto oborů. Na tiskové konferenci byl také představen multimediální robot Advee, který bude na veletrhu AMPER 2011 sloužit jako zcela nové reklamní médium.

Reklamní robot Advee nabízí zcela novou a unikátní zážitkovou reklamu v místě prodeje. Díky přednastaveným modulům dokáže v rámci dané reklamní kampaně interaktivně komunikovat se zákazníky. Reklamní robot Advee má vlastní osobnost a specifické chování, což vytváří dojem „živé“ umělé inteligence. Aktivně hledá a oslovuje klienty, přehraje jim na velkém displeji video či nabídne možnost zahrát si interaktivní videohru. Zákazník získá informace, slevový kupon nebo je zaveden přímo k prodejci. Advee disponuje zásobou více než tisícovky letáků a výkonnou termotiskárnou, která umožňuje dotisk aktuálních reklamních informací.
Reklamní robot Advee je vybaven jedinečnou technologií ART – Advertising Robot Technology, kterou vyvinula společnost Bender Robotics speciálně pro účely reklamních robotů. Tento komplexní systém umožňuje robotu zcela autonomní inteligentní pohyb ve zvolené oblasti, interaktivní komunikaci s uživateli i jeho vzdálenou správu.
Pro maximalizaci reklamního efektu na specifický cílový segment je možné modifikovat grafiku pláště robota, jeho osobnost či celkový design.
„Expertní analýzy výzkumných a poradenských firem signalizují, že na vyspělých trzích je 70 % nákupních rozhodnutí učiněno přímo v prodejně. Nejzajímavějších 25 % nakupujících přitom generuje 70 % s tím spojeného zisku,“
říká Šimon Chudoba, jednatel společnosti Bender Robotics. „I díky tomu, že je reklamní robot Advee absolutní novinkou na trhu, dokáže upoutat pozornost zákazníka a splnit tak zadavateli reklamy jeho přání, tedy prodat zboží.“

Výrobcem reklamního robota Advee je firma Bender Robotics zaměřená na vývoj a praktickou aplikaci nejnovějších technologií v oblasti autonomní mobilní robotiky. Bender Robotics sídlí v Jihomoravském inovačním centru, které se zaměřuje na podporu špičkových inovativních projektů.

Návštěvníci „dne otevřených dveří veletrhu AMPER“, konaném 26.11. v pavilonu P na brněnského výstaviště se mohli také aktivně podílet na přípravě veletrhu, kdy z 5 nabízených kostýmů volili nejhezčí, který budou oblékat všechny hostesky na veletrhu AMPER 2011. Návštěvníci se zde také mohli svézt elektromobilem, který zapůjčila společnost EVC group.

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news