Google překladač: English Deutsch

Na sklonku roku 2011 byl ve společnosti TOSHULIN dokončen upgrade informačního systému IFS Aplikace na verzi 7.5. Implementací nové verze získala firma TOSHULIN systém, který je inovovaný jak rozsahem funkcionality, tak technologicky. Upgrade byl proveden ve využívaných modulech pro řízení výroby, distribuce, financí, údržby, kvality a projektů. Součástí upgradu vlastního systému a implementovaných zákaznických úprav byla aktualizace vazby se mzdovým a personálním systémem (PERMIS) a aplikací pro odpis práce odvedených časů ve výrobě pomocí čárových kódů.

toshulin_plant

Společnost TOSHULIN používá informační systém od ALTECu již od roku 1994, kdy byl mezi oběma společnostmi podepsán první kontrakt na dodávku IS DIALOG. Ten byl v r. 2003 nahrazen systémem IFS Aplikace 2003 od švédské společnosti IFS, jednoho z vedoucích světových výrobců podnikového softwaru. Implementace nové verze 7.5 IFS Aplikací ve společnosti TOSHULIN je tedy v pořadí již třetí velkou inovací informačního systému v této společnosti, realizovanou společností ALTEC.
„Přechod na novou verzi informačního systému IFS v naší společnosti nebyl jednoduchý především proto, že oproti verzi předchozí je v 7.5 řada změn datových struktur a funkcionalita řady modulů byla významným způsobem přepracována a doplněna. Díky spolupráci s naším dodavatelem IS, společností ALTEC, se nám ale podařilo všechny problémy úspěšně zvládnout. Hlavní přínos provedení upgradu v naší společnosti spatřujeme v tom, že došlo k celkové technologické a funkční modernizaci základních prvků podnikového informačního systému, díky které můžeme nyní pokračovat v jeho dalším budování a rozvoji.“, říká ing. Martin Kvapilík, ředitel vnitřního auditu společnosti TOSHULIN.

 www.toshulin.cz

Kalendář akcí

<<  Září 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..