Google překladač: English Deutsch

Společnost Toshiba Europe GmbH rozšiřuje své portfolio inteligentního a komfortního počítačového příslušenství - uvádí novou univerzální dokovací stanici USB 3.0 - dynadock™ V3.0. Tato kompaktní, tenká a stylová minimalistická dokovací stanice zlepší konektivitu a multimediální možnosti počítače s operačním systémem Windows®, aniž by bylo zapotřebí změti kabelů. Zabudovaná digitální Full HD videokarta umožní uživatelům připojení externího HD displeje. Díky celkem šesti USB portům, z nichž dva jsou USB 3.0 pro velmi rychlé přenosy dat, je možné připojit množství počítačových periferií a digitálních hraček. V Evropě se dynadock™ V3.0 začne prodávat již v prvním čtvrtletí roku 2013.

tosh

HD video a prostorový zvuk
Poptávka spotřebitelů po rozšíření počtu portů jejich počítače je na vzestupu. Počítače jsou stále menší a tenčí a počet digitálních doplňků stále roste. Dynadock™ V3.0 rozšiřuje s využitím jediného kabelu možnosti připojení dalších příslušenství k notebooku. Navíc umožní obsluhu zvukových a obrazových periferií, kterými je obklopeno mnoho současných počítačových uživatelů. Jednotka je pro připojení digitálního displeje vybavena rozhraním HDMI®. Jeho prostřednictvím si snadno můžete rozšířit pracovní plochu notebooku o připojený externí HD monitoru nebo televizor s rozlišením až 2 048 × 1 152 bodů. Dynadock™ V3.0 je také přes digitální rozhraní HDMI® kompatibilní s prostorovými audiosystémy 5.1 a má vestavěn i 3,5 mm analogový stereo konektor. Poskytne tak skutečně multimediální zážitek.

Chytrý a pohodlný centrální hub
Dynadock™ V3.0 umožňuje uživatelům počítačů s využitím jediného USB portu notebooku snadno připojit všechna běžně používaná periferní zařízení najednou. Tímto způsobem získají okamžitý přístup k nepostradatelným zařízením, jako je například externí pevný disk, tiskárna, optická mechanika, skener a mnoho dalších. Oba přední konektory USB 3.0 se mohou pochlubit technologií Toshiba Sleep-and-Charge, která umožní uživatelům snadno nabíjet chytrý telefon, fotoaparát nebo MP3 přehrávač, i když bude notebook vypnutý nebo odpojený. To vše dělá z dokovací stanice dynadock™ V3.0 inteligentní a komfortní centrální rozbočovač, který vám umožní zachovat organizovaný a čistý pracovní prostor.

www.toshiba.co.jp/index.htm

tosh1

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news