Google překladač: English Deutsch

joke226.jpgSstém JOKE® 226 je koncipován jako kombinace dvou možností opracování. Řídicí jednotka má dva vývody. Jeden pro ultrazvukový úchop a druhý pro napojení mikromotorků z brusného, leštícího a lapovacího systému ENESKA 3-1 (nebo o generaci staršího systému ENESKA 3). Varianta připojení mikromotorků ze systému ENESKA 3-1 podstatně rozšiřuje užití přístroje o možnost napojení přímých a úhlových rotačních úchopů, pilovaček a držáku brusné pásky. Získáváte tak široce vybavené nástrojařské pracoviště pro leštění a údržbu forem. Funkce ultrazvuku: do ultrazvukového úchopu je integrován piezo-element, tak že je přiváděným proudem vytvářeno velmi vysoké kmitání 22,6 kHz, které se přenáší na upnutý nástroj. Frekvence kmitu odpovídá délce zdvihu 45 µm.

Výhody ultrazvuku oceníme především při práci ve tvarech, kde je potřeba velmi malý zdvih a přitom potřebujeme pracovat rychle – např. odstraňování vrstvy po erodování.
V našem sortimentu se nachází celá řada vhodných nástrojů pro práci s ultrazvukovým úchopem – keramické pilníky se skelnými vlákny, keramické pilníky se skelnými vlákny s přísadou diamantového zrna, diamantové pilníky speciálně určené pro práci s ultrazvukem nebo i brusné kameny v kratším provedení.
www.polytechnika.cz
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
152021
22262728
2930     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce