Google překladač: English Deutsch

Úschovna se propojila s cloudovým úložištěm Capsa. Registrací na Capse můžete navíc soutěžit o skvělý tablet NextBook Premium. A mimořádně můžete získat 22 GB úložného prostoru zdarma. Capsa je česká online služba pro bezpečné ukládání dat. Pro jednotlivce nabízí zdarma 11 GB. Pokud se s Capsou zaregistrujete i do mojeID, získáte dvojnásobek – 22 GB a zároveň se zapojíte do soutěže o Tablet NextBook Premium. Vyhrává každý 100. nově zaregistrovaný uživatel.

uschovna.cz

Potřebujete profesionální řešení?
Capsa je cloudové úložiště, které slouží i velkým společnostem. Umožňuje jim efektivně sdílet data v týmu, sledovat verze dokumentů nebo třídit data do složek. K datům lze pohodlně přistupovat přes souborový manager, Capsu lze totiž připojit jako síťový disk. Pro týmy nabízí zdarma 5 GB pro 5 uživatelů. Vyšší limity poskytuje v cenově dostupných balíčcích.

Jak ukládání z Úschovny do Capsy funguje?
U každé zásilky na Úschovně je nyní tlačítko Uložit trvale online. Po kliknutí si můžete vybrat účet, do kterého se mají data zkopírovat, nebo si založíte účet nový. Data se následně během několika sekund přenesou na Capsu. Pokud potřebujete data z Capsy odeslat, stačí jen otevřít složku nebo soubory, které chcete odeslat, a kliknout na tlačítko Úschovna. I velká data se během pár sekund přenesou na Úschovnu bez nutnosti je stahovat a znovu nahrávat z Vašeho počítače.

www.uschovna.cz
www.capsa.cz

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news